Politika ir teisė

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pranešimas: „Diskusija „Lietuvos užsienio politika: vertybės, strategija, perspektyvos“

2021 m. spalio 12 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Spalio 13 d., trečiadienį, 12 val. Signatarų namų Diplomatijos ekspozicinėje salėje (Pilies g. 26, Vilnius) vyks diskusija „Lietuvos užsienio politika: vertybės, strategija, perspektyvos“.

Dabartinė Lietuvos užsienio politika didžiųjų Rytų valstybių atžvilgiu susilaukia plataus dėmesio ir atgarsių populiariausiuose tarptautinės politikos leidiniuose ir portaluose. Ilgą laiką aiškią vertybinę poziciją Rusijos atžvilgiu rodžiusi Lietuva per pastaruosius metus tapo viena aktyviausių Taivano liberalios demokratijos gynėjų, o tai lėmė pablogėjusius santykius su kontinentine Kinija. Dėl šių veiksmų Lietuva imta vadinti viena iš laisvojo pasaulio vėliavnešių, užsiimančia vertybine lyderyste regione.

Kalbėtojai apžvelgs esamą situaciją ir pateiks įžvalgas bei vertinimus apie Lietuvos Rytų politikos vertybinę poziciją, tarptautinį toną ir potencialias su tuo susijusias trumpojo ir ilgojo laikotarpių pasekmes.

Kalbėtojai: ambasadorius, signataras Petras Vatiekūnas; užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas; Seimo Europos reikalų komiteto narys Matas Maldeikis; politikos analitikas Justinas Mickus.

Tiesioginę renginio transliaciją galima rasti čia: https://bit.ly/2YDDfKf

Kviečiami žiniasklaidos atstovai.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą