Įvairenybės

Seimo svetainėje – speciali rubrika „Parama Ukrainai“

2022 m. kovo 2 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 Seimo svetainėje sukurta nauja speciali rubrika „Parama Ukrainai“, kurioje viešinama informacija apie įvairias galimybes prisidėti prie paramos Ukrainai, keliami vaizdo siužetai, gauti iš Ukrainos Aukščiausiosios Rados darbuotojų, kita aktuali informacija.

Šioje rubrikoje taip pat galima atsisiųsti vizualizaciją, skirtą Ukrainos kovai už mūsų laisvę. Rubrika pasiekiama per svetainės tituliniame puslapyje esančią specialią reklamjuostę.

Seimo kanceliarija karo Ukrainoje metu palaiko ryšį su kolegomis iš Aukščiausiosios Rados. Šiandien Ukrainos parlamento darbuotojų atsiųstame laiške atkreipiamas dėmesys, kad rengiama didžiulė informacinė ataka. „Netikėkite tais, kurie jau dabar rašo, kad Kijevas yra užblokuotas ir apsuptas. Tai netikra, tai netiesa!“ − tvirtina Ukrainos parlamento darbuotojai.

Speciali rubrika „Parama Ukrainai“ bus nuolat atnaujinama. Čia skelbiamą informaciją be apribojimų galima naudoti socialiniuose tinkluose ar kitose bendravimo platformose. Naudojant Ukrainos parlamento medžiagą, prašytume nurodyti šaltinį.

Pranešimą paskelbė: Rimas Rudaitis, Lietuvos Respublikos Seimas

Parašykite komentarą