Politika ir teisė

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas dalijosi koronaviruso (COVID-19) pasekmių įveikimo patirtimi su Armėnijos Nacionalinės Asamblėjos nariais

2020 m. gegužės 22 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Gegužės 22 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK) su Armėnijos Nacionalinės Asamblėjos nariais nuotoliniu būdu dalijosi patirtimi sprendžiant COVID-19 pandemijos sukeliamas socialines problemas. Susitikimas surengtas atsižvelgiant į Asamblėjos narių prašymą.

Asamblėjos atstovai domėjosi padėtimi Lietuvoje ir konkrečiomis priemonėmis COVID-19 pasekmėms įveikti. SRDK nariai pristatė šiuo metu Lietuvoje įstatymais įtvirtintas ir Vyriausybės taikomas sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos ir užimtumo, drausminančias priemones, taip pat verslui palaikyti skirtas ekonomines ir finansines priemones.

Armėnijos parlamentarai gyrė Lietuvos visuomenę už draudimų ir rekomendacijų laikymąsi, domėjosi, kaip pavyko to pasiekti. Jie apgailestavo, kad padėtis Armėnijoje dėl COVID-19 pandemijos yra daug blogesnė nei Lietuvoje, todėl kovo mėn. Armėnijoje buvo paskelbta nepaprastoji padėtis.

Susitikimas vyko pagal 2016 m. Seimo ir Tarptautinio respublikonų instituto sudarytą sutartį, kuria siekiama perduoti Lietuvos demokratinių reformų ir euroatlantinės integracijos patirtį Europos Sąjungos Rytų partnerystės šalių parlamentų nariams ir administracijų tarnautojams. 

Pridedama Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova).

Socialinių reikalų ir darbo komiteto biuro parengta informacija

Tel. (8 5) 239 6776

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą