Studijos

Seimo rūmai dalyvaus architektūros savaitgalyje „Open House Vilnius“

2021 m. liepos 1 d. pranešimas žiniasklaidai

Šį savaitgalį, liepos 3–4 dienomis, 10–17 val. Seimo rūmai atvers duris architektūra besidomintiems lankytojams apžiūrėti įstatymų leidžiamosios institucijos darbo vietą, kurioje priimami svarbiausi valstybėje sprendimai. Seimas jau šeštą kartą prisijungia prie atviros architektūros savaitgalio „Open House Vilnius“ ir kviečia apsilankyti viename svarbiausių ir žinomiausių Lietuvos moderniosios architektūros statinių.

Atviros architektūros savaitgalis „Open House Vilnius“ – septintą kartą vykstanti architektūros šventė, sudaranti galimybę vilniečiams ir miesto svečiams aplankyti ir išgirsti Vilniaus pastatų istorijas. Šių metų festivalio tema – „Architektūra yra jausmas“.

Į Seimo rūmus užsukę lankytojai bus supažindinti su istorinėmis Seimo Kovo 11-osios Akto, Konstitucijos salėmis, pagrindine įstatymų leidėjų darbo vieta – Posėdžių sale, kitomis Seimo rūmų erdvėmis ir jas puošiančiais meno kūriniais. Seimo kanceliarijos darbuotojai ir gidai savanoriai organizuojamų ekskursijų metu supažindins tiek su Seimo rūmų eksterjero ir interjero elementais, rūmų pastatymo istorija, tiek su Seimo darbu, valstybės ir parlamentarizmo raida susijusiais įvykiais ir datomis.

Šių metų renginys vyks be išankstinės registracijos, registruotis į ekskursijas po Seimo rūmus bus galima atvykus prie įėjimo į Seimo I rūmus. Įeinant į pastatą reikalinga turėti asmens dokumentą ir dėvėti apsauginę veido kaukę. Ekskursijos bus vedamos laikantis nuo liepos 1 dienos Vyriausybės nustatytų valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valdymo priemonių.

 

Išsamiau apie Seimo rūmus

Pranešimą paskelbė: Nerijus Vėta, Lietuvos Respublikos Seimas

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą