Politika ir teisė

Seimo Pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas 30-ajame Ekonomikos forume pasisakys karinės agresijos Ukrainoje klausimu

2021 m. rugsėjo 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas, Seimo Ekonomikos komiteto narys Paulius Saudargas Karpače (Lenkijos Respublika) dalyvauja 30-ajame Ekonomikos forume „Europa lyderystės paieškose“.

Didžiausias Centrinėje ir Rytų Europoje organizuojamas forumas kasmet suburia politikos, ekonomikos ir socialinės srities lyderius iš daugiau nei 60 viso pasaulio valstybių. Renginyje numatytos diskusijos, susitikimai, dirbtuvės – įvairūs formatai dalyviams keistis nuomonėmis tarptautinės politikos, Europos ateities, inovacijų ir kibernetinio saugumo, verslo, mikroekonomikos, tvarumo ir kitomis temomis.

Seimo narys P. Saudargas yra pranešėjas forumo debatuose „Donbasas: karas, taika ir humanitarinė krizė“. „Karinė agresija, kurią Ukraina patiria nuo 2014-ųjų, ir priešinimasis jai yra mūsų bendras iššūkis ir vienas pagrindinių Lietuvos politinės darbotvarkės prioritetų. Galima pasidžiaugti konstruktyviu Ukrainos požiūriu į susidariusią padėtį, tačiau iš agresorės pusės jokio konstruktyvumo nematyti – Rusija tebestabdo bet kokį progresą. Pastaraisiais mėnesiais Donbase situacija netgi reikšmingai blogėja: dažnėjantis paliaubų nutraukimas ir augantis aukų tarp Ukrainos karių skaičius ir neseniai vykęs karinių pajėgų ties Ukrainos siena telkimas akivaizdžiai rodo, kad Rusija nenori rasti politinio ir tvaraus sprendimo pabaigti karą, kurį pati ir pradėjo. Tvirtai žinome: Rusija šiame kare nėra tik tarpininkė, kokia save laiko, ji yra kariaujančioji pusė“, – pabrėžia Seimo Pirmininko pavaduotojas P. Saudargas. Pasak parlamentaro, tarptautinė bendruomenė „privalo griežtai reaguoti į Rusijos veiksmus, įskaitant ir sankcijas, o Ukrainai ir toliau turime rodyti dėmesį bei teikti visokeriopą pagalbą“.

  1. Saudargą į Karpačą Seimo valdyba komandiravo rugsėjo 7–8 dienomis.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą