Politika ir teisė

Seimo narys Lukas Savickas dalyvaus jaunųjų politikos lyderių susitikime

2021 m. lapkričio 19 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo narys Lukas Savickas Tel Avive (Izraelio Valstybė) dalyvaus jaunųjų politikos lyderių susitikime.

Kartu su kitais politikos lyderiais iš įvairių Europos valstybių parlamentaras vizito metu dalyvaus susitikimuose aptariant Europos ir Izraelio bendradarbiavimo iššūkius, strateginius tikslus ir perspektyvą. Susitikimus organizuoja Izraelio Užsienio reikalų ministerija ir Europos lyderystės tinklas ELNET.

ELNET yra ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – stiprinti Europos ir Izraelio santykius. Kasmet organizuojamuose jaunųjų politikos lyderių iš skirtingų Europos Sąjungos valstybių susitikimuose diskutuojama strateginiais politikos, ekonominio bendradarbiavimo ir diplomatijos klausimais. Vizito metu vyksta susitikimai su Izraelio akademinės bendruomenės, aukštųjų technologijų ir politikos atstovais aptariant ne tik kylančius iššūkius, bet ir ekonominio bendradarbiavimo galimybes.

„Šis susitikimas Lietuvai – ne tik puiki galimybė vystyti ryšius su Izraeliu, bet ir užmegzti glaudesnius kontaktus tarp skirtingų šalių politikų, kurie leistų stiprinti Lietuvos bendradarbiavimą ir su kitomis Europos Sąjungos šalimis“, – sako parlamentaras L. Savickas.

Seimo valdyba L. Savicką į Tel Avivą komandiravo lapkričio 21–25 d.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą