Studijos

Seimo nario Valerijaus Simuliko pranešimas: „Dėl sąmoningai pateiktos klaidingos informacijos“

2019 m. gruodžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Šių metų lapkričio 28 d. vykusiame susitikime su Lietuvos Respublikos Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija dalyvavęs Lietuvos universitetų rektorių konferencijos pirmininkas prof. Artūras Žukauskas teigė, kad kai kurie Seimo nariai darė įtaką dėl galimybės Vilniaus universitetui skirtomis lėšomis finansuoti ir Šiaulių universitetą.

Matant, kaip šiomis dienomis vyksta rinkiminė kova tarp kandidatų Vilniaus universiteto rektoriaus pareigoms užimti, suprantama, kad dabartinis Vilniaus universiteto rektorius prof. A. Žukauskas, norėdamas išsaugoti šį postą dar penkeriems metams, stengiasi įrodyti, kad jis – vienintelis gero linkintis ir kovojantis dėl Vilniaus universiteto.

Pažymėtina, kad nė vienas Seimo laikinosios Šiaulių krašto bičiulių grupės narys, kuriai priklausau ir aš, niekada nėra teigę, kad Šiaulių universitetas turėtų pretenduoti į Vilniaus universiteto išlaikymą.

Panašu, kad tai tik dabartinio Vilniaus universiteto rektoriaus prof. A. Žukausko, norinčio išsaugoti „kėdę“, rinkiminės kampanijos dalis.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą