Sportas

Seimo nario Andriaus Kupčinsko pranešimas: „Seimo sesijos pabaigai įvyks krepšinio rungtynės“

2021 m. liepos 1 d. pranešimas žiniasklaidai

Liepos 1 d., ketvirtadienį, 15 val. Lietuvos sporto universiteto (LSU) salėje bus žaidžiamos draugiškos rungtynės tarp Seimo narių ir LSU dėstytojų. Seimo krepšinio komandą sudarys Andrius Kupčinskas, Laurynas Kasčiūnas, Bronislovas Matelis, Audrius Petrošius, Virgilijus Alekna, Andrius Mazuronis, Kasparas Adomaitis ir Jonas Jarutis.

„Norime simboliškai užbaigti šios naujos kadencijos pavasario sesijos sezoną ir solidariai prisijungti prie olimpinių krepšinio nuotaikų Kaune. Todėl neseniai subūrėme Seimo narių komandą, kuri jau ketvirtadienį LSU salėje išbėgs į aikštelę su LSU dėstytojais. Rungtynės draugiškos ir nėra orientuotos į rezultatą“, – juokavo Seimo narys A. Kupčinskas.

Pasak parlamentaro, tuo pačiu tai bus ir puiki įžanga bei treniruotė prieš spalio mėnesį Kaune vyksiantį Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų narių krepšinio turnyrą, kuris organizuojamas Baltijos Asamblėjos formate.

„Krepšinis yra neatsiejama Lietuvos kasdienybės ir istorijos dalis. Todėl artėjant 2022-iems, kurie Seimo jau paskelbti Krepšinio metais, norime parodyti deramą dėmesį šiai sporto šakai ne tik priiminėdami atitinkamus sprendimus Seime, susijusius su šios sporto šakos finansavimu ir parama, bet ir prisidėdami komandiniu žaidimu, kuris Seimo darbo kontekste yra ne mažiau svarbus“, – teigė A. Kupčinskas.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą