Įvairenybės

Seimo nario Andriaus Bagdono pranešimas: „Seime susibūrė Neringos bičiulių grupė“

23 Seimo nariai įsteigė Neringos bičiulių parlamentinę grupę. Jos pirmininku išrinktas Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Andrius Bagdonas, o pavaduotojais tapo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Antanas Vinkus bei Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Mykolas Majauskas.

„Neringos kraštas yra išskirtinis, jis galėtų tapti Lietuvos vizitine kortele visame pasaulyje. Nacionalinė valdžia turėtų labiau įsigilinti į miestui aktualius klausimus“, – teigia grupės pirmininkas A. Bagdonas. Prieš tapdamas Seimo nariu, politikas ilgiau nei dešimtmetį dirbo Neringos miesto savivaldybės taryboje, Neringai aktualius klausimus jis ketina kelti ir Seime.

„Daug kur Lietuvoje yra gražu, tačiau Kuršių nerija yra unikali Europoje ir su ja turi susipažinti kiekvienas Lietuvos vaikas. Seimo rūpestis ja irgi turi būti padidintas“, – teigia aplinkos ministras Simonas Gentvilas, taip pat prisijungęs prie šios grupės.

A. Bagdonas džiaugiasi, jog grupė savo sudėtyje turės aplinkos ministrą: „Būtina puoselėti išskirtinę Kuršių nerijos teritoriją, todėl aplinkos apsaugos klausimams teikiame didelį prioritetą. Tuo pačiu turime užtikrinti miesto funkcionalumą gyventojams bei prieinamumą svečiams.“

Neringos miesto savivaldybės meras Darius Jasaitis sveikina tokį parlamento sprendimą: „Tikiu, kad į Neringos bičiulių grupę susibūrė Seimo nariai, kuriems jau gerai žinomi mūsų kurortui aktualūs klausimai, o jų žinios bei palaikymas taps paspirtimi, sprendžiant labai specifines ne tik Neringos miesto, bet ir visos Kuršių nerijos problemas. Nuoširdūs sveikinimai grupės nariams. Linkiu sklandaus darbo ir ne vieno susitikimo Neringoje.“

Grupei priklauso šie parlamentarai: Andrius Bagdonas, Mykolas Majauskas, Antanas Vinkus, Aušrinė Armonaitė, Dalia Asanavičiūtė, Zigmantas Balčytis, Aistė Gedvilienė, Eugenijus Gentvilas, Simonas Gentvilas, Antanas Guoga, Vytautas Juozapaitis, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Vytautas Kernagis, Andrius Kupčinskas, Paulė Kuzmickienė, Rūta Miliūtė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulienėne, Gintaras Paluckas, Eugenijus Sabutis, Paulius Saudargas, Justinas Urbanavičius, Romualdas Vaitkus ir Emanuelis Zingeris.

 

 

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą