Transportas

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos pranešimas: „Kodėl slapukaujama dėl susisiekimo pertvarkų? Frakcija susitiks su Mariumi Skuodžiu“

2021 m. gegužės 11 d. pranešimas žiniasklaidai

Gegužės 12 d., trečiadienį, 16 val. III r. 218B salėje įvyks Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos susitikimas su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu. Tema: kodėl slapukaujama dėl numatomos tolimojo susisiekimo autobusais pertvarkos ir kitų reformų? (Prisijungimo per „Teams“ nuoroda.)

Transporto infrastruktūra – viena iš svarbiausių viešųjų paslaugų. Numatomos pertvarkos paveiks milijonus keleivių. Viešasis transportas ypač svarbus nuošalesnių vietovių, vyresnio amžiaus, silpnesnės sveikatos, negalių turintiems gyventojams. Mažėjant galimybių naudotis viešuoju transportu, pagyvenę žmonės tampa visiškai priklausomi nuo artimųjų, draugų pagalbos. Jie susiduria su rimtomis mobilumo problemomis, nepasiekiamos tampa ir kitos viešosios paslaugos.

Dėl numatomų pertvarkų susirūpinimą išreiškė Lietuvos savivaldybių vadovai. Kyla daug klausimų  dėl mažesnių miestų susisiekimo su didmiesčiais, kelionių dideliais atstumais.

Pažymima, kad iš pradžių nebuvo planuojamos konsultacijos su visuomene, nors reformos paveiktų milijonus keleivių.

Daug nerimo susikaupė ir dėl Lietuvos pašto reformų.

Socialdemokratai nuosekliai gina būtinybę plėsti ir tobulinti viešąjį transportą.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą