Studijos

Seimo lankytojų centras kviečia į ciklo „Mano Sausio 13-oji“ susitikimą su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru Gediminu Vagnoriumi

2021 m. birželio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo lankytojų centras tęsia pokalbių su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarais ciklą „Mano Sausio 13-oji“, skirtą atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-mečiui.

Mūsų svečias – Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras, ekonomistas, dukart vadovavęs Vyriausybei, laikinųjų lietuviškų pinigų, siejamų su jo vardu, autorius, buvęs keturių  kadencijų Seimo narys Gediminas Vagnorius.

Kol negalime susitikti gyvai, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro G. Vagnoriaus  pasakojimą apie kelią į Kovo 11-ąją, balsavimą „Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo“, Lietuvos ūkio pertvarką po Nepriklausomybės paskelbimo, tragišką Sausio 13-osios naktį, kai buvo paskirtas Ministru Pirmininku, iššūkius įgyvendinant ekonomikos, pinigų reformas ir Lietuvą, kokios tikėjosi tada ir dabar, kviečiame žiūrėti nuo birželio 4 d. Seimo lankytojų centro „Facebook“ ir Seimo „YouTube“ paskyrose.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą