Studijos

Seimo Kultūros komitetas Seimui teiks kandidatus į Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininko ir jo pavaduotojo pareigas

2021 m. kovo 22 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Kovo 22 d. posėdyje, vykusiame nuotoliniu būdu, Seimo Kultūros komitetas, vadovaudamasis Visuomenės informavimo įstatymo 47 straipsnio 10 dalimi, išrinko kandidatus Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininko ir jo pavaduotojo pareigoms eiti.

LRTK, siekdama glaudaus bendradarbiavimo su Kultūros komitetu, pasiūlė Komitetui galimas kandidatūras: į LRTK pirmininko pareigas – Rimantą Bagdzevičių, į pirmininko pavaduotojo pareigas – Ričardą Slapšį

Komitetas atsižvelgė į LRTK nuomonę ir vienbalsiai nutarė teikti Seimui svarstyti Seimo nutarimo „Dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininko paskyrimo“ ir „Dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininko pavaduotojo paskyrimo“ projektus, kuriais LRTK pirmininku siūloma paskirti R. Bagdzevičių, o pirmininko pavaduotoju – R. Slapšį.

LRTK pirmininką ir jo pavaduotoją Seimo Kultūros komiteto teikimu, iš LRTK narių ketverių metų laikotarpiui skiria ir atleidžia Seimas. Kol LRTK pirmininkas nėra paskirtas, jo pareigas eina vyriausias pagal amžių Komisijos narys.

Daugiau informacijos:

Kultūros komiteto biuro patarėja Giedrė Lukošiūnienė,

tel. (8 5)  239 6984, el. p. giedre.lukosiuniene@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą