Sportas

Seimo komanda iškovojo Baltijos Asamblėjos taurę

2021 m. spalio 4 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 Praėjusį savaitgalį Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų narių krepšinio komandos susitiko jau 14-ąjį kartą rengtame tradiciniame turnyre „Baltijos Asamblėjos taurė“. Kadangi Lietuva šiemet pirmininkauja Baltijos Asamblėjai, mininčiai 30-ąsias savo veiklos metines, šįkart turnyrą organizavo Lietuvos parlamentas.

Turnyre netrūko emocijų, kovos ir traumų. Pirmosiose grumtynėse Latvijos komanda septynių taškų persvara įveikė daugkartinius turnyro čempionus iš Estijos. Vėliau vykusiose varžybose svečiams iš Rygikogo, vediniems komandos lyderio parlamento vadovo Jūrio Rataso (Jüri Ratas), teko pripažinti aikštės šeimininkų pergalę 34:18. Finale sėkmingiau turėtas progas rungtynių pabaigoje išnaudoję Lietuvos parlamentarai iškovojo istorinę pergalę rezultatu 39:33 įveikdama Latvijos ekipą.

Pergale džiaugęsis Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininkas Andrius Kupčinskas teigė, kad komanda įdėjo daug jėgų ruošdamasi šiam turnyrui, jautė atsakomybę ir sužaidė ne vieną draugišką mačą. Anot komandos kapitono, tai lėmė gerą komandos tarpusavio supratimą aikštelėje, kurį pavyko realizuoti iškovotu čempionų titulu.

Kalbinti parlamentarai iš Latvijos ir Estijos sveikino Lietuvą pagaliau iškovojusią pergalę šiame turnyre bei pabrėžė, kad šis krepšinio turnyras nėra tik sportas, tai puiki proga neformalioje aplinkoje gerinti tarpusavio ryšius ir ieškoti bendrų veiksmų stiprinant Baltijos valstybes.

Turnyro akimirkos –  Seimo „Flickr“ paskyroje. Naudojant nuotraukas prašytume prie jų nurodyti: Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova).

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Giedrius Leskauskas

Tel. (8 5)  239 6875, el. p. giedrius.leskauskas@lrs.lt

 

Pranešimą paskelbė: Rimas Rudaitis, Lietuvos Respublikos Seimas

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą