Įvairenybės

Seime vyks metinė globos centrų konferencija

 

Gruodžio 18–19 d. Seimo Konferencijų salėje (Seimo III r.) vyks konferencija „Globojamas vaikas šeimoje: globos centro iššūkiai ir galimybės“, kurioje bus aptariamos globos centrų veiklos aktualijos, dalijamasi gerąja patirtimi bei naujovėmis vaiko globos (rūpybos) ir įvaikinimo srityje, siekiant užtikrinti vaiko globos (rūpybos) ir įvaikinimo kokybę. Renginyje dalyvaus globos centrų koordinatoriai, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atestuoti asmenys, Tarnybos teritorinių skyrių atstovai, Budinčių ir laikinųjų globotojų asociacijos ir Lietuvos globėjų ir įtėvių asociacijos atstovai.

Konferencijos dalyvius pasveikins Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotoja, vykdanti direktoriaus funkcijas Vita Šulskytė.

Konferencijos programa.

Pirmoji konferencijos diena bus transliuojamas internetu ir TV programa „Seimas – tiesiogiai“, antroji diena – transliuojama internetu, kadangi TV programa bus transliuojamas Seimo posėdis.

 

 

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą