Studijos

Seime atnaujinamos ekskursijos ir kontaktinis asmenų aptarnavimas

2021 m. birželio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo valdybai nusprendus leisti Seimo rūmuose vykdyti veiklas laikantis nustatytų karantino režimo reikalavimų, taikomų asmenims, neturintiems teisės į švelnesnes karantino režimo priemones, be kita ko atnaujinamos ekskursijos, edukaciniai užsiėmimai, kontaktinis asmenų aptarnavimas bei konsultavimas.

Šios veiklos atnaujinamos nuo birželio 10 d.

Norintiems atvykti į ekskursiją ar edukacinį užsiėmimą reikalinga išankstinė registracija.

Be išankstinės registracijos kiekvienas sostinės gyventojas ar svečias gali užsukti į Seimo lankytojų centrą ir apžiūrėti jame veikiančias parodas ir ekspozicijas.

Apsilankyti Seimo lankytojų centre, įsikūrusiame Gedimino pr. 60, galima pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – nuo 8 iki 15.45 val. Įėjimas laisvas. Daugiau informacijos: tel. (8 5) 239 6206.

Atnaujinus kontaktinį asmenų priėmimą ir konsultavimą Seimo rūmuose, taip pat bus galima prašymus ir skundus raštu pateikti tiesiogiai asmeniui ar jo atstovui atvykus į Seimo priimamąjį. Daugiau informacijos: tel. (8 5) 239 6060.

Visų atvykusiųjų į Seimo rūmus prašome nuolat dėvėti apsauginę kaukę, išlaikyti ne mažesnį nei 2 metrų atstumą nuo kitų asmenų, atsižvelgti į darbuotojų prašymus, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą