Įvairenybės

Seimas svarstys siūlymą kompensacijas skirti visam šildymo sezonui

Seimui pristatytas Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimo projektas Nr. XIVP-2000, kuriuo, tobulinant piniginės socialinės paramos teisinį reguliavimą, siūloma užtikrinti galimybę gyventojams, kurie kreipiasi dėl kompensacijų, skirti jas ne 3 mėnesiams, o visam šildymo sezonui.

„Esame paskaičiavę, kad dviejų asmenų šeima, auginanti du vaikus, gyvenanti 70 kvadratų plote, už šildymą neturėtų sumokėti daugiau nei 45 eurus nepaisant to, kokia yra šildymo kaina. Taip pat labai svarbu, kad ne tik centrinio šildymo būdu besišildantys savo namus šią kompensaciją gali gauti, tačiau ir tie, kurie šildosi namus elektra, taip pat malkomis, anglimis ar kita forma“, – pristatydama pataisas sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, pabrėžusi, kad kreiptis dėl šildymo kompensacijos būtų galima dar šildymo sezonui neprasidėjus.

Projektui po pateikimo vieningai pritarė 117 balsavime dalyvavusių Seimo narių. Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Socialinių reikalų ir darbo komitetas. Seimo posėdyje projektas bus svarstomas rugsėjo 22 d.

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą