Bankai ir Draudimas

SEB mobiliąją programėlę pritaikė įmonėms

Nuo šiandien SEB mobiliąja programėle galės naudotis ir banko verslo klientai. Naudodamiesi programėle mobiliajame telefone įmonių atstovai galės greitai, patogiai ir saugiai tvarkyti įmonių finansinius reikalus: pervesti eurus, tvirtinti mokėjimo nurodymus, matyti sąskaitų likučius ir išrašus, taip pat surasti reikiamą informaciją apie banką.

„Mūsų klientų atsiliepimai ir verslui pritaikytos programėlės bandymai patvirtino, kad įmonių atstovai, kaip ir privatūs klientai, pirmenybę teikia mobiliajai bankininkystei. Verslo įmonėms pritaikytos SEB mobiliosios programėlės vystymui pasirinkome startuolių strategiją – pristatome atnaujintą produktą su minimaliu skaičiumi funkcijų, o surinkę verslo klientų atsiliepimus ir vertinimus, programėlę nuosekliai vystysime ir tobulinsime pridėdami papildomas funkcijas, kurių pageidaus patys klientai“, – teigia Vaidas Žagūnis, SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas.

Prisijungti prie verslo klientams pritaikytos SEB mobiliosios programėlės įmonės atstovai galės naudodami tą patį atpažinimo kodą ir prisijungimo priemonę („Smart ID“, mobilųjį parašą ar generatorių), kaip ir jungdamiesi prie įmonės interneto banko. Vėliau greitesniam prisijungimui bus galima naudoti piršto atspaudą ar šiai programėlei sugalvotą PIN kodą. Naudojantis mobiliąja programėle galios tie patys operacijų limitai, mokėjimo tvirtinimo tvarka bei kitos naudotojo teisės kaip ir interneto banke.

Ankstesnės SEB banko mobiliosios programėlės naudotojams ši programėlė pradėta atnaujinti nuo trečiadienio vakaro – pirmiausia „Android“ operacinės sistemos naudotojams, o nuo šiandien – ir IOS naudotojams. Nauji naudotojai šią atnaujintą programėlę galės atsisiųsti nemokamai iš mobiliųjų programėlių parduotuvių „Google Play“ ir „App Store“.

2017 m. sausį pristatyta SEB mobilioji programėlė yra viena pirmųjų tokių rinkoje, kurios platforma buvo sukurta ir pritaikyta būtent mobiliesiems įrenginiams, o ne adaptuota internetinio banko svetainės versija.

Šiuo metu privatūs klientai, naudodamiesi programėle, gali pervesti pinigus į savo sąskaitas ar kitiems programėlės naudotojams, įtrauktiems į telefono kontaktų sąrašą, rasti ruošinį arba gavėją įvedę tik dvi raides gavėjo vardo laukelyje, paprašyti kitų programėlės naudotojų pervesti pinigus ir gauti pranešimą, apie tai, kad sumokėta ar kad prašymas atmestas, patikrinti sąskaitos likutį, neįeidami į programėlę, naudodamiesi valdikliu, gauti pranešimus apie įplaukas, išlaidas ir kitus pokyčius sąskaitose, taip pat nuo š. m. balandžio mėn. gali jau valdyti savo banko korteles. Visos kitos interneto banko funkcijos yra pasiekiamos mobiliojoje interneto banko versijoje adresu e.seb.lt.

SEB duomenimis, per metus besinaudojančių mobiliąja programėle klientų skaičius išaugo 65 procentais. Šiuo metu programėlę turi 67 proc. visų klientų, kurie naudojasi interneto banku. Praėjusiais metais tuo pačiu metu tokių klientų dalis sudarė 40 procentų. Daugiau informacijos apie mobiliąją programėlę galima rasti banko svetainėje.

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą