Bankai ir Draudimas

SEB banko privačiosios bankininkystės paslaugas įvertino žurnalas „Euromoney“

Jau ketvirtą kartą įtakingas tarptautinis kapitalo ir finansų rinkas analizuojantis leidinys „Euromoney“ įvertino SEB banko teikiamas privačiosios bankininkystės paslaugas. SEB bankas buvo išrinktas geriausiu privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Lietuvoje, taip pat buvo geriausiai įvertintas už dar šešias klientams teikiamas paslaugas.

„Dėmesys klientui, jo poreikių tenkinimas – pati svarbiausia mūsų darbo dalis. Džiaugiamės tuo, kad sėkmingą veiklą itin aukštai įvertino tarptautiniai ekspertai ir kad jau ne pirmus metus pavyksta išlaikyti tvirtas pozicijas rinkoje. Tarptautinis pripažinimas, besiplečiantis klientų ratas, jų rodomas pasitikėjimas mumis ir didėjantis patikėtas valdyti turtas – svarbus įpareigojimas mums ir toliau siekti, kad mūsų teikiamos paslaugos klientams būtų pasaulinio lygio“, – sako Aušra Survilienė, SEB banko Privačios bankininkystės departamento direktorė.

Šiais metais SEB bankui Lietuvoje aukščiausi įvertinimai skirti ir už privačiosios bankininkystės paslaugas, teikiamas didelį ir itin didelį turtą sukaupusiems klientams, turto valdymą, investicinės ir komercinės bankininkystės paslaugas, tarptautinių klientų konsultavimą ir inovatyvias mokėjimo bei atsiskaitymo sistemas. Geriausiu privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Lietuvoje SEB bankas jau buvo išrinktas 2011, 2014 ir 2015 metais. Jau ketvirtą kartą iš eilės aukščiausiai ir šiais metais įvertintos SEB banko teikiamos privačiosios bankininkystės paslaugos Švedijoje.

Geriausių privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančių bankų sąrašą žurnalo „Euromoney“ komisija skelbia kasmet atlikusi rinkos tyrimą, kurio metu vertina tokius rodiklius kaip klientų skaičiaus augimas, siūlomos paslaugos, klientų atsiliepimai, valdomas turtas, asmens duomenų saugumas ir daugelis kitų. Daugiau negu 100 pasaulio šalių skaitomas kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ yra laikomas vienu pagrindinių tarptautinių finansų rinkų informacijos šaltiniu.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą