Verslas

SEB bankas įvertintas kaip teikiantis geriausias vertybinių popierių saugojimo paslaugas Lietuvoje

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ trečius metus iš eilės SEB banką įvertino kaip geriausią vertybinių popierių saugojimo paslaugų teikėją Lietuvoje. Tokio „Global Finance“ įvertinimo šiemet nusipelnė ir SEB bankai Latvijoje bei Estijoje.

„Tai svarbus mūsų veiklos įvertinimas. Jis ne tik rodo, kad galime pasiūlyti aukštą vertybinių popierių saugojimo paslaugų kokybę, bet gebame metai po metų šią kokybę išlaikyti. Vertybinių popierių saugojimo paslaugas ir įvairius specialius sprendimus siūlome tiek Lietuvos, tiek užsienio investuotojams. Šis apdovanojimas yra dar viena paskata siekti, kad mūsų klientai savo vertybinius popierius galėtų tvarkyti kuo paprasčiau, patogiau ir efektyviau“, sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

Vertybinių popierių saugojimo paslauga tai kliento (investuotojo) įsigytų vertybinių popierių apskaita ir priežiūra norint užtikrinti kliento vertybinių popierių pavedimų atlikimą laiku. Vertybinių popierių turėtojui bankas gali paskirstyti gautas pajamas, padėti susigrąžinti mokesčius, atlikti esminių įvykių skelbimo priežiūrą ir apskaitą, atstovauti vertybinių popierių savininko teisėms akcininkų susirinkimuose, rengti ataskaitas.

„Global Finance“ jau keturiolika metų vertina ir skelbia geriausias vertybinių popierių saugojimo paslaugas teikiančias bendroves. Įvertinimai skiriami atsižvelgus į tyrimų duomenis, bankų pateiktą informaciją ir finansų ekspertų rekomendacijas.

„Global Finance“ populiarus, nuo 1987 metų leidžiamas žurnalas finansų specialistams ir šia sritimi besidomintiems skaitytojams. Šiuo metu jis spausdinamas didesniu negu 50 tūkst. egzempliorių tiražu. Dauguma žurnalo skaitytojų yra tarptautinių įmonių ir finansų institucijų vadovai bei už investicinius ir strateginius sprendimus atsakingi finansų specialistai.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą