Buitis, Namai

Savarankiška namo statyba: klaidos apie kurias reikia pagalvoti

Svajojate apie nuosavus namus, tačiau bijote, kad profesionalių statybininkų paslaugos yra labai brangios? Lietuviai yra nagingi žmonės, tad nieko keisto, jog gana dažnai pasirenka galimybę patys pasistatyti namus. Ypač šiais laikais, kai internete galima atrasti visą reikalingą informaciją. Namo statyba, tiesa, nėra labai paprastas darbas. Reikia įvertinti labai daug detalių ir apgalvoti labai daug smulkmenų, kad būtumėte tikras, jog namas bus pastatytas toks, kokio labiausiai norite ir jog jis Jums tarnaus ilgus metus.

Jeigu jau investuojate į namo statybos priemones, tokiu atveju naudinga užsigarantuoti, kad namas bus tvirtas bei ilgaamžis.

Skubėjimas

Kad ir kokius darbus reikia atlikti, skubėjimas yra viena iš dažniausių klaidų lieka žmonės. Žinoma, klaidų dydis gali labai skirtis, tačiau problema ta, kad dažniausiai per skubėjimą praleidžiama labai daug detalių, kurios ir garantuoja, kad namo statyba bus sėkminga.

Problema, kad lietuviai dažnai nusprendžia patys tvarkytis ar statytis namu. Jau tai, kad neturi patirties yra labai didelis minusas, kuris gali trukdyti džiaugtis nuostabiais namais. Kadangi dar papildomai yra skubama, galiausiai rezultatas būna labai prastas.

Pigios priemonės ir taupumas

Namo statyba neatsiejama nuo priemonių įsigijimo. Tai pats pirmas ir itin svarbus žingsnis. Kadangi daugelis žmonių nori kuo daugiau sutaupyti – nelieka nieko kito, kaip tik pirkti pigias prekes. Ir tai yra labai blogas žingsnis, kadangi pigios priemonės dažniausiai yra ne tokios kokybiškos. Net ir pasisamdžius specialistus, kurie tinkamai atliks visus statybos darbus negalite būti tikras, kad pigios priemonės tarnaus taip pat ilgai kaip ir kiek brangesnės.

Žinoma, pigumas nebūtinai reikia blogesnę kokybę, tačiau praktika rodo, kad dažniausiai taip yra. Paprasčiausiai, pigesnėms priemonėms pagaminti reikia pigesnių žaliavų. Natūralu, kad tokiu atveju visa produkcija yra kur kas brangesnė. Taigi, investuodami didesnę pinigų sumą dažniausiai galite gauti ir kokybiškesnes priemones, kurios suteikia galimybę Jūsų namams tarnauti kur kas ilgiau.

Namo projekto neturėjimas

Žinoma, tam tikrą namo projektą turi visi, tačiau kurių yra labai nedetalus ir paprasčiausiai labai sunku pamatyti tikslias detales, kurios yra neatsiejamos nuo namo statybos. Taigi, rekomenduojame būtinai pasisamdyti namo projektuotojus, kurie nupieš tokį projektą, koks Jums labiausiai tinka ir patinka.

Net ir tokiu atveju, jeigu norite gana standartinio namo, tačiau vistiek siūlome pasinaudoti galimybe ir gauti kokybišką projektą. Tai galimybė būti tikram, kad gausite tokius namus, kokių norite ir tuo pačiu jie bus tvirti bei ilgaamžiai.

Vertinant dažniausiai pasitaikančias klaidas su kuriomis susiduria savamoksliai namų statytojai, galima būtų išskirti, kad kur kas geresnis pasirinkimas yra samdytis specialistus, kurie yra pasiruošę visus darbus atlikti už Jus.

Svarbiausia, kad šiuo metu tokias paslaugas teikia tiek daug skirtingų profesionalų, kad iš itin plačios pasiūlys tikrai atrasite tai, kas Jums labiausiai tinka., svarbiausia neskubėkite pasirinkti. Juk tai žmonės, kurie statys Jūsų namus. Norisi, kad jie patenkintų Jūsų poreikius ir galėtų garantuoti ilgaamžiškumą.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • gerdunka222

    Pradėti reikia nuo vizijos, plano, tada nuo įrangos pirkimo ar nuomos. Aš labiau linkusi patarti pastarąjį, nuomotis. Pirkimas gaunasi brangus ir dažnai dėl kelių dienų neapsimokantis. Vienas iš didesnių dalykų būtų mini ekskavatoriaus nuoma Kaunas

Parašykite komentarą