IT naujienos

„Samsung“ pristatė telefonus „Galaxy A6“ ir „A6+“ su patobulinta kamera bei dar daugiau išmaniųjų funkcijų

Šiandien „Samsung“ pristatė naujausius vidutinės klasės išmaniųjų telefonų serijos „Galaxy A“ modelius – „A6“ ir „A6+“. Naujieji telefonai apjungia kasdienį vartotojo gyvenimą lengvinančias funkcijas, stilingą dizainą ir dar pažangesnę kamerą. Vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – juodos, auksinės ir levandų.

„Kurdami naujuosius telefonus, siekėme, kad šie vartotojams suteiktų geriausią patirtį ir visiškai patenkintų jų praktinius poreikius“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Naujieji „Galaxy A6“ ir „A6+“, išlaikydami „Samsung“ išmaniųjų tradicijas, sujungia kasdienį vartotojo gyvenimą lengvinančias funkcijas ir pažangią kamerą, leidžiančią kurti individualų, originalų bei kokybšką turinį ir taip išreikšti save.“

Su „Galaxy A6“ ir „A6+“ integruota galinga priekine ir galine kameromis, kokybiškas nuotraukas ar asmenukes užfiksuoti dabar dar paprasčiau. Dėka reguliuojamos priekinės blykstės, naujųjų „Galaxy A“ serijos išmaniųjų savininkai galės džiaugtis itin kokybiškomis asmenukėmis, užfiksuotomis ne tik dieną, bet ir naktį. Mažos diafragmos galinė kamera leis padaryti ryškias nuotraukas, neprarandant kokybės net jei šios padarytos esant prastam apšvietimui.

Pažangi „Galaxy A6+“ dvigubos kameros technologija leis išgauti dar tobulesnes nuotraukas, fotografuojant „Live Focus“ režimu. Tai reiškia, kad vartotojai galės reguliuoti lauko gylį ir „bokeh“ – suliejimo – efektą fotografavimo proceso metu ar jau įamžintose nuotraukose. Taip pat fotografijas bus galima retušuoti pasinaudojant įvairiais fono suliejimo raštais, pavyzdžiui, širdies ar žvaigždės formos.

Geresnę garso kokybę žiūrint filmus ar klausantis muzikos užtikrins „Dolby Atmos“ erdvinio garso sistemą palaikantys garsiakalbiai. „Galaxy A6“ ir „A6+“ išgaus visą žemų ir aukštų dažnių spektrą ir sukurts išskirtinio aiškumo, itin tikroviškus garsus.

„Samsung“ vizitine kortele tapęs „Infinity Display“ ekranas peržiūrimą turinį ar žaidimus padarys dar labiau įtraukiančius. 18.5:9 santykio ekranas ir metalinis korpusas įrenginį daro dar patvaresnį, be to jį dar patogiau laikyti rankoje.

„Galaxy A6“ ir „A6+“ pasižymi kompanijos telefonams flagmanams būdingomis saugumo savybėmis: veido atpažinimo ir piršto antspaudo skaitytuvais, skirtais greitam ir patogiam telefono atrakinimui.

Abiejuose įrenginiuose integruota „App Pair“ programėlė suteikia galimybę greitai ir paprastai atlikti daugiau užduočių vienu metu. Ši funkcija tuo pat metu laidžia naudotis dvejomis programėlėmis, taip taupant laiką ir pilnai išnaudojant „Galaxy A6“ ir „A6+“ didelį ekraną. „Always on Display“ funkcija leidžia matyti įvairius pranešimus neatrakinant ekrano – taip taupomas tiek savininko laikas, tiek ir išmaniojo baterija.

Naujieji įrenginiai gegužės pradžioje pasirodys Pietų Korėjos, Afrikos, Kinijos, Europos, Azijos ir Lotynų Amerikos rinkose.

Parašykite komentarą