IT naujienos

„Samsung“ pristatė naują ir stilingą išmanųjį monitorių – „M8“

Kovo pabaigoje technologijų bendrovė „Samsung“ pristatė naująjį išmanųjį monitorių „M8“, kuris priklauso pirmajai pasaulyje universalių ekranų šeimai, sukurtai šiuolaikiniams naudotojams, norintiems ir funkcionalaus, ir pramoginiam turiniui namuose puikiai tinkančio gaminio. Išmanusis monitorius „M8” – tinkamas pasirinkimas norintiems dirbti produktyviai, bet tuo pat metu besirūpinantiems darbo erdvės estetika.

„Išmanieji monitoriai jau kurį laiką yra peržengę įprastų monitorių ribas – savo funkcionalumu ir estetika jie atstoja ir televizorių, ir kompiuterį su bazinėmis programomis, o tai suteikia laisvę turėti universalų, prie bet kokio interjero derantį ir kainos atžvilgiu draugišką įrenginį“, – teigia Osvaldas Varnas, „Samsung“
profesionalių ekranų pardavimų vadovas Baltijos šalyse.

Itin plonas dizainas, pritaikomas bet kokioje darbo aplinkoje

Išmanusis monitorius „M8“ pasižymi unikalia 32 colių įstrižaine, kuri užtikrina ir erdvę, ir darbo našumą. Naujojo modelio ekranas yra 11,4 mm storio, t. y. maždaug trimis ketvirtadaliais plonesnis už ankstesnius modelius. Dėl įmantrios plokščios nugarėlės konstrukcijos šis išmanusis monitorius puikiai pritaikomas net ir mažiausiose darbo erdvėse.

Kurdami šio išmaniojo monitoriaus dizainą, „Samsung“ pasirinko spalvas, kurios papildo bet kokią aplinką, atsižvelgiant į naudotojo asmeninius pageidavimus. Naudotojai galės rinktis iš keturių pastelinių spalvų: balkšvos, rožinės, žydros ir žalios.

Puikus pagalbininkas ir darbe, ir namuose

Kai kalbama apie produktyvumą, išmanusis monitorius „M8“ užtikrina puikią namų biuro aplinką nenaudojant kompiuterio. Naudotojo sąsaja „Workspace User Interface“ siūlo visas darbui viename ekrane reikalingas paslaugas – belaidžiu ryšiu galima lengvai prisijungti prie „Windows“ arba „Mac“ kompiuterio ir efektyviai naudotis daugybe naudingų funkcijų, įskaitant „Samsung DeX“, „Apple AirPlay 2“ ir „Microsoft 365“ debesijos paslauga, taip pat perkelti turinį iš išmaniojo telefono į „M8“ monitorių.

Išmanusis monitorius „M8“ turi IoT (Daiktų interneto) valdiklį „SmartThings Hub“, prie kurio naudotojai gali belaidžiu ryšiu prijungti visus išmaniuosius įrenginius. Naudodami „SmartThings“ programėlę, naudotojai gali lengvai sekti prie interneto prijungtus įrenginius visuose namuose, o intuityviame programėlės valdymo skydelyje išryškinama visa kitų prie „M8“ prijungtų įrenginių teikiama informacija, įskaitant šviesos jungiklių ir kištukinių lizdų galią.

„SlimFit“ kamera patogiems vaizdo skambučiams

Išmanusis monitorius „M8“ turi magnetinę ir lengvai nuimamą „SlimFit“ kamerą, kurią galima pritvirtinti prie monitoriaus, kad ant stalo liktų tvarkinga erdvė be jokių papildomų laidų. Be to, „SlimFit Cam“ turi veidų stebėjimo ir automatinio priartinimo funkcijas, kurios greitai atpažįsta ekrane esantį žmogaus veidą ir automatiškai sufokusuoja objektą. Kitaip tariant, ji reaguoja į atskirą kalbėtoją – tai puikiai pasitarnaus pristatymo ar tiesioginės transliacijos metu. Be to, monitorius palaiko vaizdo pokalbių programas, pavyzdžiui, „Google Duo“, todėl naudojant „SlimFit“ kamerą galima dirbti nuotoliniu būdu arba dalyvauti vaizdo konferencijose namuose ar darbo vietoje.

Išmanusis balso asistentas „Far Field Voice“

Išmanusis asistentas, turintis didelio jautrumo „Far Field Voice“ mikrofoną, balso komandomis valdo tokius įrenginius kaip „Bixby“ ir „Amazon Alexa“. Be to, mikrofonas naudoja funkciją „Always On Voice“, todėl, įjungus „Bixby“, ekrane rodoma pokalbio informacija, net jei monitoriaus ekranas išjungtas. Kartu su plačiu monitoriaus funkcijų rinkiniu įrenginyje įdiegta prisitaikanti vaizdo technologija, kuri tausoja regėjimą, automatiškai reguliuodama ekrano ryškumą ir spalvų temperatūrą. „M8“ taip pat turi reguliuojamo aukščio stovą (HAS) ir pakreipimo funkciją, tad naudotojai gali rasti tobulą padėtį kiekvienam projektui, kino vakarui ar mokymosi sesijai.

Išmanusis monitorius „M8“ pelnė CTA (Vartotojų technologijų asociacijos) CES inovacijų apdovanojimą už įvairias ekrano technologijas.

„Samsung“ išmaniojo monitoriaus „M8“ išankstiniai užsakymai Lietuvoje jau vykdomi, o oficiali prekyba prasidėjo nuo balandžio 11 dienos. Pirkėjai galės rinktis iš keturių išmaniojo monitoriaus „M8“ spalvų bei poreikius atliepiančių specifikacijų.

Parašykite komentarą