Sveikata

„Samsung“ ir „Google“ praneša kuriančios bendrą išmaniųjų laikrodžių operacinę sistemą

Išmanieji laikrodžiai tampa vis populiaresniu aksesuaru. Pradėję juos naudoti, žmonės pastebi, kaip puikiai jie praverčia kasdienybėje. Dabar naudojantis išmaniuoju laikrodžiu galima skambinti, atsakyti į skambučius bei skaityti žinutes. Visgi, tai tik maža dalis iš daugybės jų naudingų funkcijų. Šių dienų išmanieji laikrodžiai daro daug daugiau. Pavyzdžiui, seka įvairius sveikatos rodiklius. O tai nūdienos pasaulyje tapo ypač aktualu. Naujausi rinkos tyrimų duomenys rodo, kad būtent ant riešo dėvimi įrenginiai per pandemiją tapo ypač trokštami. 

„Samsung“ nuolat stengiasi prisitaikyti prie vartotojų poreikių, todėl nusprendė suvienyti jėgas su ilgamete partnere „Google“. Bendrovės vartotojams pristatys naują, išmaniesiems laikrodžiams skirtą operacinę sistemą.

Nors „Samsung Galaxy“ išmaniuosius laikrodžius naudoti itin paprasta, jie išsiskiria dideliu funkcionalumu – vartotojams siūlo inovatyvią sveikatingumo platformą bei puikias sąsajos galimybes su kitais įrenginiais. Su nauja operacine sistema vartotojai galės mėgautis ne tik pamėgtomis laikrodžių funkcijomis, tačiau ir našesniu veikimu, patobulintais jutikliais ir technologijomis, kurios padės užtikrinti ilgesnį baterijos veikimą.

Vartotojams sveikatos rodiklių sekimo funkcijos yra itin svarbios, todėl naujojoje operacinėje sistemoje didžiulis dėmesys bus sutelktas jų tobulinimui ir plėtrai. Siekiama, kad ši pasaulinio lygio sveikatos stebėjimo technologija taptų vartotojų kasdieniu palydovu, kuri atneštų naudos kiekvienam: padėtų patogiau ir greičiau sužinoti svarbiausius su sveikatos būkle susijusius rodiklius, geriau suprasti savo savijautą ir paskatintų imtis teigiamų gyvenimo būdo pokyčių.

Šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai veikia darnoje su išmaniaisiais telefonais, todėl „Samsung“ nuolatos tobulina ekosistemą tam, kad visos funkcijos veiktų harmoningai. Vienas iš svarbiausių naujosios operacinės sistemos uždavinių yra užtikrinti, kad įrenginių tarpusavio bendravimas būtų dar sklandesnis. 

Nauja bendra operacinė sistema bus itin atvira bendradarbiavimui. Programų kūrėjai ir partneriai galės teikti savo programų pasiūlymus. Viskas tam, kad vartotojai sulauktų kuo įvairesnių paslaugų.

Tikimasi, kad naujoji operacinė sistema suaktyvins „Galaxy Watch Studio“ veiklą ir dar daugiau trečiųjų šalių kūrėjų išnaudos jos galimybes. Kurdama naują išmaniųjų laikrodžių operacinę sistemą, „Samsung“ laikosi pažadų ir įsipareigojimų jau esamiems „Galaxy“ vartotojams, kurie tęs naudojimąsi dabartine „Tizen“ operacine sistema. Jiems ir toliau bus teikiamas mažiausiai trejus metus trunkantis programinės įrangos palaikymas nuo produkto išleidimo datos.

Pranešimą paskelbė: Greta Bruzaitė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą