Studijos

Šalies vadovas pasveikino violončelininką Davidą Geringą jubiliejaus proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino violončelininką, pedagogą, dirigentą, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Davidą Geringą 75-ojo jubiliejaus proga.

„Kai Jūs prisiliečiate prie violončelės stygų, koncertų salėje ar studentų auditorijoje nelieka abejingų. Jūsų muzikinis talentas spinduliuoja jėga, o asmenybės šviesa traukia ir telkia kitus kūrėjus bei atlikėjus.“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Pasak šalies vadovo, Lietuva didžiuojasi, galėdama Maestro vadinti muzikinės kultūros sklaidos užsienyje ambasadoriumi ir yra dėkinga už Lietuvoje pristatomą pasaulio klasikinės ir šiuolaikinės muzikos lobyną. „Reiškiu nuoširdžią padėką Jums už tai, kad taip pat aistringai dalijatės savo žiniomis bei patirtimi su jaunąja karta ir kūrybiniam skrydžiui esate įkvėpęs ne vieną mūsų šalies muziką.“, – teigė Prezidentas.

Sukakties proga šalies vadovas D. Geringui palinkėjo neblėstančių atradimų, pasineriant į vis naujus muzikos klodus, ir užburiančios bei įkvepiančios aistros skleisti muzikos gelmę ir grožį.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą