Politika ir teisė

Šalies vadovas pasveikino perrinktąjį Bulgarijos Prezidentą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Rumeną Radevą perrinkimo Bulgarijos Prezidentu proga.

„Esu tikras, kad Jūsų antrosios kadencijos metu ir toliau stiprinsime mūsų sėkmingą dvišalį bendradarbiavimą politikos, ekonomikos ir kultūros srityse. Džiaugiuosi, kad sprendžiant reikšmingus saugumo, nelegalios migracijos ir sienų apsaugos klausimus galime pasikliauti Bulgarija kaip patikima partnere Europos Sąjungoje ir sąjungininke NATO. Taip pat esu tikras, kad mūsų valstybių dalyvavimas Trijų jūrų iniciatyvoje prisidės prie transatlantinių ryšių stiprinimo ir spartesnio regioninių iniciatyvų ir projektų įgyvendinimo“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas taip pat pabrėžė, kad tik veikdami išvien galime įveikti sudėtingus iššūkius ir užtikrinti mūsų valstybių ir kartu visos Europos Sąjungos tvarų vystymąsi.

„Savo ruožtu norėčiau pažymėti, kad Lietuva tvirtai remia Bulgarijos siekius prisijungti prie Šengeno erdvės ir tapti euro zonos dalimi, – linkiu Jums sėkmės ir ryžto tęsiant būtinas reformas“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas Bulgarijos Prezidentui palinkėjo visokeriopos sėkmės ir stiprybės toliau einant šias atsakingas pareigas ir tęsiant pradėtus darbus.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą