Politika ir teisė

Šalies vadovas pasveikino perrinktą Prancūzijos Prezidentą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino antrajai kadencijai perrinktą Prancūzijos Prezidentą Emmanuelį Macroną. 

„Džiaugiuosi, kad per Jūsų pirmąją kadenciją Lietuvos ir Prancūzijos dvišaliai santykiai buvo nuosekliai stiprinami. Vertinu, kad per pastaruosius metus turėjome galimybę ne kartą susitikti ir drauge aptarti mūsų šalims aktualius saugumo, politinius ir ekonominius klausimus. Esu pasiruošęs ir toliau tęsti mūsų puikų bendradarbiavimą Europos Sąjungos ir NATO lygmeniu, taip pat telkiant paramą Ukrainai, kovojančiai su Rusijos agresija“, – rašoma šalies vadovo sveikinime. 

Prezidentas patikino Prancūzijos vadovą, kad skirs ypatingą dėmesį dvišaliam Lietuvos ir Prancūzijos dialogui, 2020 m. patvirtinto šalių strateginės partnerystės veiksmų plano įgyvendinimui, bendradarbiavimoatsinaujinančios energetikos, kibernetinio saugumo, demokratinių vertybių išsaugojimo srityse stiprinimui, prekybos ir investicijų skatinimui.  

„Mūsų planuojami 2024 m. Lietuvos kultūros metų Prancūzijoje renginiai taip pat prisidės prie kultūrinio bendradarbiavimo ir žmogiškųjų ryšių stiprinimo tarp mūsų šalių“, – sveikinime pabrėžė Prezidentas. 

Šalies vadovas perrinktajam Prancūzijos Prezidentui perdavė nuoširdžią pagarbą ir palinkėjo visokeriopos sėkmės tęsiant pradėtus darbus savo šalies ir visų jos gyventojų labui.

Pranešimą paskelbė: Ridas Jasiulionis, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą