Studijos

Šalies vadovas pasveikino dainininkę Astą Krikščiūnaitę jubiliejaus proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino dainininkę, pedagogę Astą Krikščiūnaitę 60-ojo jubiliejaus proga.

Prezidento sveikinime rašoma, jog Asta Krikščiūnaitė yra viena plačiausiai savo išskirtinį balsą ir Lietuvos vardą pasaulyje skleidžiančių operos solisčių, kuri savo vaidmenimis ir repertuaru aprėpia ir kitus vokalinės muzikos žanrus, žavi ir nepalieka abejingų ne tik tarp muzikos srities profesionalų, bet ir plačiosios visuomenės gretose.

„Jau kūrybinio kelio pradžioje Jūsų talentą ir didžiųjų kūrinių interpretacijas pastebėjo bei įvertino kritikai, šį kelią su didžiuliu įtaigumu tęsiate ir toliau. Nepaprastai džiugu ir tai, kad mielai ir su dideliu atsidavimu atliekate ir lietuvių kompozitorių kūrinius, ne viename jų vaidmenys kurti būtent Jums“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas padėkojo dainininkei už vokalo kultūros subtilumo, pedagoginio jautrumo, Lietuvos muzikos kultūros aktualinimo bei sklaidos ir kultūros bendruomenės telkimo veiklas ir palinkėjo sveikatos, kūrybinio polėkio, naujų idėjų ir plačių veiklos horizontų.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą