Nekilnojamas Turtas

Šalia verslo centro „Sqveras“ – prabanga dvelkiantys ir laikui nepavaldūs akmeniniai grindiniai

Šio verslo centro „SQVERAS“ prieigos yra bendros atgijusios teritorijos nuo pėsčiųjų tilto į Nemuno salą iki PC „Akropolis“ koncepcijos tąsa. Didžioji dalis šios teritorijos grindinio – beveik 10 tūkst. kv. m, tiek pėsčiųjų takai, amfiteatras šalia pėsčiųjų tilto, tiek automobilių stovėjimo aikštelės yra iš natūralaus akmens, kurį pristatė akmens specialistai – „Akmens Klasika“. Vien tik šiam verslo centrui bei šalia naujai įrengtam amfiteatrui prireikė apie 2,5 tūkst. kv. m.

Akmens grindiniai yra palyginti brangūs, tačiau jų tarnavimo ciklas yra ypač ilgas, galima sakyti, begalinis, todėl tai pats didžiausias akmens privalumas, ilguoju laikotarpiu savininkui netgi padėsiantis sutaupyti.

Tai jau ne pirmas bendras išskirtinis objektas, kurio generaline ranga rūpinosi UAB „YIT Lietuva“, o „Akmens Klasika“ tiekė grindinius: bendradarbiavimas prasidėjo nuo greta esančio verslo centro „Arka“ grindinių tiekimo – čia buvo naudota ne tik bazalto, bet ir šviesaus ukrainietiško granito „Grey Ukraine“ trinkelės. 

Nemažas iššūkis, pasak pašnekovo, buvo įvykdyti užsakymą per palyginti trumpą laiką tokiai apimčiai – tai buvo galima pasiekti tik pasitelkus patikimus, daugiau nei dešimtmetį kartu dirbančius gamybos partnerius.

Platus akmens gaminių asortimentas – nuo granito, bazalto trinkelių, bortų, laiptų iki prabangaus marmuro plytelių, mozaikų, apdailų išskirtiniam interjerui ar skalūno stogų ir fasadų, daugiau kaip 10 metų patirtis, patikimi tiekimo ir gamybos partneriai įmonei „Akmens Klasika“ leidžia įvykdyti tiek didelius visuomeninius projektus, tiek ir privačius užsakymus. 

„Akmens Klasikos“ nuotr.

Plačiau www.akmensklasika.lt

AKMENS KLASIKA,
Tunelio g. 34A,
44401 Kaunas
Tel.: +370 656 28288, +370 610 10134
El. p. info@akmensklasika.lt

Pranešimą paskelbė: Lida Lapkienė, MB „Redakcija plius”

Parašykite komentarą