Verslas

„Rimi“ pristato naujas COVID-19 prevencijos priemones parduotuvėse (kvietimas)

Prekybos tinklas „Rimi“ ruošiasi įgyvendinti naujas COVID-19 prevencijos priemones, kurios pagal Vyriausybės reikalavimus prekybos centrams tampa privalomos nuo š. m. rugsėjo 13 d.  Visus pirkėjus, nepriklausomai nuo jų imunizacijos pasirinkimų, apsipirkti ir toliau kvies dar labiau sustiprėjusi elektroninė parduotuvė „Rimi.lt“, o galimybių pasų ir jiems prilygstančių dokumentų tikrinimas bus organizuojamas pirkėjams jau pažįstamais srautų reguliavimo būdais.

Įsigaliojus naujiems reikalavimams be pokyčių galės veikti 27 visoje Lietuvoje esančios „Rimi“ parduotuvės, o 43 prekybos vietose bus tikrinami galimybių pasai ir jiems prilygstantys dokumentai. Numatant po rugsėjo 13 d. pasikeisiančius pirkėjų srautus, jose bus atitinkamai pasiruošta organizuoti darbą, kad apsipirkimas visiems išliktų kuo sklandesnis.     

Štai, ką turėtų žinoti pirkėjai apie imunizacijos dokumentų tikrinimą „Rimi“ tinklo parduotuvėse:

  1. Atvykus apsipirkti jus pasitiks plakatai su instrukcijomis, kokius dokumentus paruošti tikrinimui.
  2. Prie parduotuvės įėjimų į kilusius klausimus atsakys mūsų darbuotojai.
  3. Tam, kad kuo sklandžiau patektumėte į parduotuvę, prie įėjimų lauks pirkėjų srautus reguliuojančios sienelės arba juostos.
  4. Parduotuvės fojė prašysime jūsų imunizacijos dokumentų. Galimybių paso arba ES COVID sertifikato QR kodus skenuosime, o kitų rūšių leidžiamus dokumentus – tikrinsime rankiniu būdu.
  5. Asmens tapatybės dokumentų pateikti nereikės, nebent kiltų klausimų dėl pirkėjų, pateikusių imunizacijos dokumentus, tapatybės ar amžiaus.
  6. Didžiausiose „Rimi“ parduotuvėse – Vilniuje esančiose „Rimi Šiaurės miestelis“ Žirmūnų g. 64 ir „Rimi Mylia“ Kedrų g. 4 – lauks stacionarūs Galimybių pasų QR kodų skaitytuvai. Kitus dokumentus tikrins apsaugos darbuotojai.
  7. Dokumentai bus tikrinami kaskart jums apsilankant parduotuvėse.

Kviečiame į COVID-19 prevencijos priemonių, kurios bus taikomos „Rimi“ parduotuvėse, pristatymą Vilniuje, „Rimi Šiaurės miestelis“ (Žirmūnų g. 64) rugsėjo 13 d. nuo 11 val. prie pagrindinio įėjimo į parduotuvę.

Susitikimo metu bus pristatytas dokumentų tikrinimo procesas ir didžiausiose „Rimi“ parduotuvėse naujai įrengti stacionarūs QR kodų skaitytuvai, kuriuose patys pirkėjai galės skenuoti Galimybių paso QR kodą ir patekti į parduotuvę.

Pristatyme dalyvaus ir į žurnalistų klausimus atsakys „Rimi Lietuva“ Apsaugos vadovas Gintaras Alekna ir „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Gabrielė Šerėnienė. 

Renginio trukmė – iki 1 val.

Pristatymo dalyvių prašome pasiruošti Galimybių pasus arba jiems prilygstančius dokumentus, nes prieš patenkant į parduotuvę jie bus tikrinami tokia pačia tvarka, kaip ir „Rimi“ pirkėjų dokumentai. 

Apie dalyvavimą renginyje žurnalistus ir fotografus kviečiame informuoti el. pašto adresu zivile@integrity.lt.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą