Verslas

„Revel Systems“ plėtra Lietuvoje: didina biurą ir stiprina produktų kūrimo padalinį

Inovatyvius atsiskaitymo prekybos vietose ir verslo valdymo sprendimus visame pasaulyje teikianti JAV technologijų bendrovė „Revel Systems“ pradėjo naują plėtros etapą Lietuvoje. Bendrovė didina Vilniaus biuro plotą ir plečia produktų kūrimo padalinį. Lyginant su kitais bendrovės padaliniais pasaulyje, per pastaruosius metus „Revel Systems“ atstovybė Lietuvoje tapo didžiausia.

„Aktyviai plečiamės visame pasaulyje ir matome sparčiai augantį poreikį mūsų sprendimams. Todėl Lietuvoje stipriname produktų kūrimo komandą, kuri atlieka itin svarbų vaidmenį, plėtojant visus pagrindinius „Revel Systems“ produktus. Esame labai patenkinti Lietuvos biuro komandos darbu, todėl ir toliau čia plėsimės bei investuosime į puikius technologijų sektoriaus specialistus“, – sako Leslie Leaf, „Revel Systems“ vykdančioji klientų patirties vadovė.

„Revel Systems“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2015 metais, įsteigdama pardavimų padalinį. Vėliau 2017 metais bendrovė persikėlė į verslo centrą „Quadrum“, įkurdama dvigubai didesnę atstovybę, atsakingą už produktų kūrimą, klientų aptarnavimą, testavimą, bei įvairias pagalbines funkcijas kitiems bendrovės padaliniams.

Šiandien bendrovė verslo centre „Quadrum“ atveria naują didesnę biuro erdvę ir iki šių metų pabaigos planuoja įdarbinti 30 produktų kūrimo, inžinerijos ir IT klientų aptarnavimo specialistų.

Užbaigus šį plėtros etapą „Revel Systems“ komanda Lietuvoje bus išaugusi beveik dvigubai nuo įsikūrimo dabartiniame biure.

Šiuo metu bendrovės padalinyje Vilniuje dirba 180 specialistų. Taip pat „Revel Systems“ savo biurus dar turi Atlantoje ir San Fransiske.

Vienas pirmųjų produktus kuriančių investuotojų Lietuvoje

„2015 metais savo veiklą Lietuvoje pradėjusi „Revel Systems“ buvo viena pirmųjų produktus kuriančių bendrovių, įkūrusių produkto vystymo padalinį Lietuvoje. Įspūdinga tai, jog šiandien Vilniaus biuras jau išaugo iki didžiausio „Revel Systems“ padalinio globaliai. Tokia organizacijos sėkmės istorija parodo, kad šalis yra konkurencinga tarptautiniu mastu. Tikimės, kad kartu su šalies talentingais informacinių technologijų profesionalais įmonė ir toliau stiprins IT sektorių Lietuvoje“, – teigia Marius Skuodis, ekonomikos ir inovacijų viceministras.

„Užsienio investuotojai renkasi Vilnių ir ne tik įsikuria čia, bet ir auga, plečiasi dėl daugelio priežasčių, bet viena svarbiausių, kad Vilnius pateisina lūkesčius, čia randama tai, ko labiausiai reikia verslui – atvirumą, veržlų požiūrį, ambiciją, greitus procesus ir, kas svarbiausia, talentingus žmones. Tai sukuria ir geresnę gyvenimo kokybę vilniečiams – didesni atlyginimai, galimybė dalyvauti tarptautinės patirties mainuose, gilinti profesines žinias ir tapti globalių sprendimų dalimi“, – sako Remigijus Šimašius, Vilniaus miesto meras.

„Stebime tendenciją, jog Lietuvos filialas užsienio investuotojų įmonėms vis dažniau tampa kertiniu. Kaip ir kitų tarptautinių įmonių atveju, „Revel Systems“ Vilniaus biuras Lietuvoje tampa didžiausiu lyginant su kitais organizacijos filialais. Džiaugiamės, jog šalyje kuriasi ne tik naujos įmonės, tačiau savo veiklą sėkmingai plečia ir esamos. „Revel Systems“ – puikus pavyzdys, kuomet, įvertinusi Lietuvos ekosistemos ir talentų potencialą, įmonė nusprendžia sukurti aukštos pridėtinės vertės darbo vietas, taip didindama šalies kompetencijas produktų kūrime“, – pastebi Gediminas Koryzna, „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorius.

Pranešimą paskelbė: Martynas Pasiliauskas, Integrity PR

Parašykite komentarą