Verslas

Rekordiniai pardavimai skatina DEICHMANN plėtrą

Per pirmąjį šių metų pusmetį DEICHMANN pardavė per ketvirtį milijono avalynės porų ir pasiekė rekordinę apyvartą Lietuvoje. Palyginti su atitinkamu laikotarpiu pernai, pardavimo apimtys augo 12,4 proc. Rezultatai rodo, jog pernykštė tinklo plėtra pasiteisino, todėl ją ketinama tęsti.

Praėjusiais metais UAB „Deichmann avalynė“ Lietuvoje atidarė keturias naujas parduotuves. Šio tinklo artimiausiuose planuose – dėmesys mažesniems miestams: savaitgalį buvo atidaryta DEICHMANN parduotuvė Marijampolėje, V. Kudirkos g. 3. Svarstoma galimybė naujas parduotuves įkurti tokiuose miestuose kaip Alytus, Kėdainiai, Telšiai.

Marijampolėje pradėjusi veikti parduotuvė yra jau penkioliktoji UAB „Deichmann avalynė“ valdomomame tinkle. Nuo 2008 m. prekybą Lietuvoje pradėjęs Europos mažmeninės avalynės prekybos lyderis DEICHMANN taip pat siūlo įsigyti avalynės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose.

Šiuose miestuose esančiose parduotuvėse galima rasti tokių prekės ženklų kaip „Graceland“, „5th Avenue“, „Catwalk“, „AM shoes“, „Borelli“, „Elefanten“ produkcijos. DEICHMANN yra pirmasis ir kol kas vienintelis tinklas, pristatantis minėtų prekės ženklų avalynę Lietuvoje, tačiau taip pat prekiauja ir lietuviams jau puikiai žinomų gamintojų „Adidas“, „Nike“, „Puma“, „Fila“ sportine avalyne.

Metų pradžioje DEICHMANN įmonių grupė paskelbė, kad investuos apie 134 mln. eurų į tinklo ir infrastruktūros plėtrą už Vokietijos ribų. Kitus metus pasaulinis tinklas planuoja pasitikti su 3500 parduotuvių, t. y. atidaryti bent 190 naujų įvairiuose regionuose.

Apie DEICHMANN
UAB „Deichmann avalynė“ priklauso DEICHMANN įmonių grupei, veikiančiai 21-oje Europos valstybėje ir JAV. DEICHMANN SE, esanti Esene (Vokietijoje), įkurta 1913 metais ir iki šiol valdoma vienos šeimos.

2011 m. DEICHMANN įmonių grupei priklausančiose parduotuvėse buvo parduota apie 156 mln. avalynės porų. Šiuo metu grupės įmonėse dirba apie 32 500 darbuotojų visame pasaulyje.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą