IT naujienos,  Laisvalaikis

Radijas internete – visas pasaulis tavo kompiuteryje

Šiuolaikinės technologijos šiandien daro viską, kad žmogaus gyvenimas būtų patogesnis ir paprastesnis. Palyginus dar ne taip seniai pagrindinis informacijos šaltinis buvo rytinis laikraštis, panorama ar Lietuvos radijas, tačiau viskas keičiasi, dabar didžiausia problema ne kaip gauti naujienas, bet kaip nuo jų neatsilikti. Gal todėl daugelio iš mūsų namuose, darbe ar mašinoje nuolatos veikia radijo imtuvas, kuris ne tik praskaidrina nuotaiką, bet ir informuoja apie karčiausias naujienas.

Galimybė klausytis radijo internete seniai ne naujiena, tačiau šiandien jis sparčiai tobulėja. Ir suteikia mums neribotas galimybes klausytis norimos stoties, nes šiuolaikinės technologijos praktiškai visiškai pašalino radijo stočių strigimą.

Kadangi visi esame unikalūs, skiriasi ne tik mūsų poreikiai, bet ir muzikinis skonis, norimos gauti informacijos dažnumas, kiekis ir svarba. Tačiau ne visada turime laiko ir galimybių knistis po internetinius tinklapius ir ieškoti mūsų poreikių patenkinančios radijo stoties. Siekiant išspręsti šią problemą, radijas internete, fm.lt, siūlo puikia išeitį – daugiau nei tūkstantis radijo stočių iš viso pasaulio viename tinklapyje. Vienu pelės spustelėjimu jums atsiveria visos galimybės klausytis kitų šalių radijo stočių. Paprasčiausiai pasirinkite šalį iš duoto sąrašo ir prisijunkite prie vietinių radijo stočių.

Jus tereikia apsispręsti ką šiandien norite girdėti – triukšmingą roko muziką, širdį veriančius gitaros akordus, o gal lietuvišką estradą ar nepertraukiamą žinių srautą. Kad ir kaip bebūtų šis tinklapis siūlo viską viename. Informaciją galite filtruoti pagal šalį, muzikinį skonį ar kitokias žymias, o jei esate tikras muzikos gurmanas ir ieškote kažko unikalaus, galite pasinaudoti išplėstine paieška, kuri garantuoja, kad sau patinkančią stotį susiras net pats didžiausias melomanas. Taigi, greitai ir paprastai susirasti pageidaujamą radijo stotį dar niekada nebuvo taip lengva. Be to, jei nenorite kiekvieną kartą ieškoti tos pačios stoties, radijas internetu fm.lt siūlo unikalią galimybę pačiam susidaryti savo radijo stočių sąrašą, pagal savo poreikius.

O gal jūs šiandien nežinote, ko norite? Tada galite pasirinkti radijo stotį iš sudaryto dvidešimtuko, kuriame harmoningai dera ir muzika, ir žinios. Taigi, vienintelė problema lieka tik apsispręsti ko norite. Kita vertus, jei retai klausotės radijo internete ir nežinote, į ką reiktų atkreipti dėmesį, galite pasikliauti ir kitų klausytojų nuomone, kadangi be geros muzikos radijas internete tinklapyje galite rasti ir komentavimo galimybę. Taigi, iš anksto žinosite ar pasirinkta stotis verta jūsų dėmesio, o gal paprasčiausiai ji ne jums. O be to, tai puiki galimybė sužinoti apie egzotiškas radijo stotis, apie kurias dar nesate net girdėjęs. Beje radijas internetu yra puiki galimybė prisiminti lietuvišką muziką ir gimtąjį žodį, jei esate šiuo metu išvykęs svetur, nes viename tinklapyje rasite visas geriausias ir klausomiausias lietuviškas radijo stotis.

Internetinis radijas nuolatos tobulėja ir siūlydamas savo klausytojams greitą ir patogų būdą susirasti patinkančią radijo stotį. Be to, jei išgirdote mėgstamą dainą, kurios pavadinimas sukasi ant liežuvio galo, bet niekaip negalite jos prisiminti, tai visada galite dirstelėti į kompiuterio monitorių ir sužinoti, kas ją atlieka. Taigi, tradicinis radijas pasikėlė į aukščiausią lygį, o fm.lt tinklapis puikus to įrodymas. Muzika, žinios, kokybė ir gera nuotaika – ir visa tai telpa fm.lt tinklapyje!

Parašykite komentarą