Technologijos

Pristatyti naujos kartos flagmanai „Samsung Galaxy S23“: kokios staigmenos laukia gerbėjų?

„Samsung“ pristatė ilgai paslaptimi laikytus naujuosius įrenginius – tai „Samsung Galaxy S23“ telefonai, kurie išsiskiria ilgiausiu iki šiol baterijos veikimu, patobulintomis kameromis ir dvigubai didesne atminties talpa. Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ jau pradėjo prekybą „Samsung Galaxy S23“ telefonais – juos įsigyti galima operatoriaus internetinėje parduotuvėje ir „Tele2“ salonuose.

„Naujųjų „Samsung“ įrenginių pasirodymas visada sulaukia didžiulio klientų dėmesio ir šie flagmanai ne išimtis – susidomėjimas naujienomis lyginant su praėjusiais metais išaugo 3 kartus. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti išskirtines akcijas“, – teigė Indrė Bertašienė, „Tele2“ mobiliųjų telefonų prekių grupės vadovė.

„Tele2“ klientai, kurie naujuosius įrenginius buvo užsisakę iš anksto, dovanų gaus belaides ausines „Galaxy Buds2 Pro“. Vartotojai, naujos kartos telefonus užsisakę vasario mėnesį, galės gauti didesnės talpos išmanųjį už mažesnės talpos telefono kainą.

Taip pat galima gauti iki 750 eurų už seną įrenginį, įsigyjant naują išmanųjį „Galaxy S23“ serijos telefoną.

Užsakymus klientai gali atlikti čia.

Operatoriaus internetinėje parduotuvėje galima rinktis iš 3 modelių: „Galaxy S23“, „Galaxy S23+“ ir „Galaxy S23 Ultra“. Naujųjų telefonų kainos „Tele2“ internetinėje parduotuvėje svyruoja nuo 959 eurų (nuo 899 eurų su bet kuriuo planu) iki 1419 eurų (1359 eurų su bet kuriuo planu), priklausomai nuo modelio ir vidinės atminties talpos. Vienkartinis laikmenos mokestis 128 GB ir 256 GB talpos modeliams – 5,25 Eur., o 512 GB modeliui – 7,01 Eur.
Visų naujos serijos modelių telefonus galima įsigyti fantomo juodos, kreminės, žalios arba levandų spalvos. „Galaxy S23“ modelis turi dvi talpos versijas: 128 GB arba 256 GB, o „Galaxy S23+“ ir „Galaxy S23 Ultra“ siūlo ne tik 256 GB, bet ir 512 GB talpą.

„Samsung Galaxy S23“ kainos prasideda nuo 959 Eur, „S23+“ nuo 1209 Eur, o „S23 Ultra“ nuo 1419 eurų, įsigyjant be plano.

Kuo išsiskiria naujoji „Galaxy S23“ serija?

Naujoji išmaniųjų serija pasižymi talpia baterija ir ilgiausiu „Galaxy“ įrenginių veikimo laiku. „Galaxy S23 Ultra“ 5000 mAh talpos baterija ir ekrano optimizavimas užtikrina telefono veikimą net iki 49 val.

Naujos kartos flagmanų naktinė kamera su išskirtiniu optiniu vaizdo stabilizavimu leidžia išmaniesiems užfiksuoti kur kas detalesnes ir ryškesnes nuotraukas bei vaizdo įrašus tamsoje.

„Galaxy S23“ ir „S23+“ išsiskiria atnaujinta kamerų sistema, kurią sudaro 50 megapikselių pagrindinė kamera. „Galaxy S23 Ultra“ pagrindinė kamera turi net 200 megapikselių – itin profesionalioms nuotraukoms.

Išskirtinumo prideda ir galingiausias „Galaxy“ procesorius dar sklandesniems žaidimams su „Galaxy S23 Ultra“ telefonu. Įrenginys taip pat suderinamas su išmaniuoju rašikliu „S Pen“, kuris suteikia galimybę patogiai užsirašinėti telefono ekrane.

Parašykite komentarą