Sveikata

Priemonės nepamirštamai oralinio malonumo patirčiai

Mitais ir įvairiomis legendomis apipintas oralinis seksas iš principo yra tik dar viena sekso forma, padedanti paįvairinti ir pagyvinti kiekvienos poros intymų gyvenimą. O tam, kad ši sekso forma teiktų dar didesnį malonumą, abiems partneriams į pagalbą gali būti pasitelkiami oraliniam seksui skirti prezervatyvai ir lubrikantai.

Oraliniai lubrikantai. Kas tai?

Oraliniai lubrikantai – tai lubrikantai, kurie yra skirti oralinių glamonių praturtinimui išskirtiniais skoniais. Pažymėtina, kad žodis „skonis“, kalbant apie oralinius lubrikantus, yra naudojamas tiesiogine šio žodžio prasme. Oraliniai lubrikantai yra praturtinti šokolado, braškių, bananų, vyšnių, mangų, apelsinų ir kitais jūsų pamėgtais skoniais ir aromatais, todėl lengvai išsirinksite tą, kuris jums tiks labiausiai.

Kokiomis savybėmis pasižymi oraliniai lubrikantai?

Oraliniai lubrikantai yra gaminami vandens pagrindu. Šie lubrikantai yra itin „draugiški“ žmonių organizmui, todėl juos yra saugu nuryti. Oraliniai lubrikantai taip pat pasižymi tuo, kad užtikriną drėgmės gausumą, suteikia ilgalaikį slydimo poveikį, puoselėja odą, nes jų pH yra subalansuotas. Neriebūs ir vandenyje tirpūs oraliniai lubrikantai yra lengvai nuplaunami, tam užtenka paprasto šilto muiluoto vandens. Šiuos lubrikantus dažniausiai galima naudoti su visų rūšių prezervatyvais ir jie puikiai tinka ne tik oraliniam, bet ir vaginaliniam seksui arba seksui, naudojant įvairius žaisliukus. Pažymėtina, kad kai kurie gamintojai siūlo ir 100 proc. veganiškus oralinius lubrikantus.

Prezervatyvai oraliniam seksui. Kas tai?

Prezervatyvai oraliniam seksui – tai prezervatyvai su skoniais, kurie yra sukurti taip, kad jūsų oralinio sekso patirtis pasiektų kitą, dar neregėtą lygį. Aukštos kokybės prezervatyvai su skoniu jūsų intymiam gyvenimui tiesiogine šio žodžio prasme suteikia daugiau skonių ir aromatų.

Kokiomis savybėmis pasižymi prezervatyvai, skirti oraliniam seksui?

Viena iš savybių, kuriomis pasižymi oraliniam seksui skirti prezervatyvai yra skonis. Kaip ir kiek anksčiau aptarti oraliniai lubrikantai, taip ir prezervatyvai gali būti praturtinti bananų, gaivios mėtos, mėlynių, braškių, šokolado, ledų ir t. t. skoniu ir aromatu. Seksologų teigimu, prezervatyvo skonis ir kvapas gali suteikti papildomos stimuliacijos, pavyzdžiui, mėtų skoniu ir aromatu praturtinti oraliniai prezervatyvai padeda partneriui suteikti išskirtinių pojūčių, kurie, žinoma, yra nepamirštamo malonumo garantas.

Prezervatyvai su skoniu yra ne tik „skanūs“ ir kvapnūs, bet ir skirtingų faktūrų bei spalvų. Raudoni, juodi, mėlyni, rožiniai, žali, geltoni ir kt. spalvų prezervatyvai suteiks jūsų vakarui dar didesnio žaismingumo bei garantuos patikimą apsaugą nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Pažymėtina, kad visus prezervatyvus su skoniais, skirtus naudoti oralinio sekso metu, yra saugu naudoti su lubrikantais, pagamintais vandens arba silikono pagrindu.

Dar viena prezervatyvų su skoniu savybė – tai tokių prezervatyvų universalumas. Nors šie prezervatyvai įprastai yra vadinami oraliniais prezervatyvais, tačiau jie puikiai tinka ir kitoms sekso formoms, t. y., vaginaliniam, o kai kurie ir analiniam seksui.

Oraliniam seksui skirti prezervatyvai yra tvirti. Jie yra gaminami iš natūralaus latekso ir sutepti nespermicidiniu lubrikantu. Šio tipo prezervatyvai taip pat turi platesnį rezervuarą spermai surinkti bei yra puikiai priglundantys ir patogūs mūvėti.

Parašykite komentarą