Verslas

Prie „Capitalica Asset Management“ komandos jungiasi M. Majauskas

Investicijų valdymo įmonės „Capitalica Asset Management“  komandą papildys Mykolas Majauskas. Akcininkų sprendimu, jis siūlomas į įmonės valdybą, o nuo gegužės 2 d. pradeda eiti bendrovės investicinės bankininkystės direktoriaus pareigas. 

„Capitalica“ kelia ambicingus tikslus – toliau sparčiai auginame valdomo turto apimtis, žengiame į vis daugiau Europos rinkų, didiname turto segmentų įvairovę. Tikimės, kad Mykolo finansų valdymo patirtis bei tarptautinių kapitalo rinkų išmanymas suteiks papildomą impulsą įmonės plėtrai strateginėmis kryptimis“, – sako „Capitalica Asset Management“ valdybos pirmininkas Andrius Barštys.

Majauskas 10 metų kaupė profesinę patirtį tarptautinėse bankininkystės ir nekilnojamojo turto grupėse, įskaitant „Barclays Capital“ Londone ir „Cushman & Wakefield“ Sidnėjuje. Taip pat 10 metų dirbo su valstybės finansų valdymu Lietuvos Respublikos Vyriausybėje ir Seimo biudžeto ir finansų komitete.

Naujojo nario paskyrimui į „Capitalica Asset Management“ valdybą dar turės pritarti investicijų valdymo įmonių veiklą prižiūrintis Lietuvos bankas. 

„Capitalica“  yra investicijų valdymo įmonė, plėtojanti ir valdanti komercinius nekilnojamojo turto objektus. Bendrovės tikslas – užtikrinti ilgalaikį grąžos akcininkams augimą investuojant į nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse ir Centrinėje Rytų Europoje. Remdamasi išskirtine investavimo patirtimi, bendrovė valdo informuotiems ir profesionaliems investuotojams skirtus investicinius fondus.

Šiuo metu bendrovė valdo 3 NT fondus: du biurų ir vieną logistikos. Biurų segmente jiems priklauso verslo centrai „Kauno Dokas“, „135“ Vilniuje, vystomas biurų kompleksas „Verde“ Rygoje ir kiti objektai. „Capitalica“ žaliosios logistikos fondas valdo 5 logistikos objektus Taline, Rygoje ir planuoja tolesnius įsigijimus Europoje. 

„Capitalica Asset Management“ 70 proc. akcijų priklauso vienai didžiausių lietuviško kapitalo verslo grupių SBA ir 30 proc. valdybos pirmininko Andriaus Barščio įmonei „Fox Holdings“.

Pranešimą paskelbė: Laura Kornelija Inamedinova, LKI Consulting

Parašykite komentarą