Verslas

Prie Aušrinės Armonaitės komandos jungiasi viceministrė Eglė Markevičiūtė

Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės komandą papildys viceministrė Eglė Markevičiūtė. Ji bus atsakinga už inovacijų, skaitmeninės politikos, pramonės ir verslo aplinkos sritis.

E. Markevičiūtė Vilniaus universitete įgijo politikos mokslų bakalauro ir magistro laipsnius. Su verslo aplinkos gerinimo sritimis E. Markevičiūtė susidūrė dirbdama Vilniaus miesto savivaldybės Ekonomikos ir investicijų departamente, taip pat ji ėjo Lietuvos laisvosios rinkos instituto projektų vadovo pareigas. E. Markevičiūtė yra viena iš pasaulio mastu veikiančio ekonominio švietimo organizacijos „Students For Liberty“ įkūrėjų Europoje, buvusi tarptautinės valdybos narė.

Pastaruosius ketverius metus E. Markevičiūtė dirbo registruota lobiste, savo veiklų sąrašą yra deklaravusi Vyriausiojoje tarnybinės etikos komisijoje (VTEK). Kaip rodo viešai prieinami VTEK lobistų skaidrumo registro duomenys, ji dirbo su Amerikos verslo rūmų komitetu „Local American Working Group“, taip pat bendrovėmis „Bitė Lietuva“, „JTI Baltic“, „A2B Taxi“, Vilniaus miesto daugiabučių namų ir kitų pastatų administratorių asociacija.

E. Markevičiūtė taip pat yra viena iš knygos „Lietuva 2120“ bendraautorių.

Ekonomikos ir inovacijų viceministrais jau dirba Jovita Neliupšienė ir Vincas Jurgutis.

Pranešimą paskelbė: Saulius Šimkevičius, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija

Parašykite komentarą