Studijos

Prezidento kvietimu į Lietuvą atvyksta UNESCO vadovė

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kvietimu į „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ atidarymą atvyksta UNESCO generalinė direktorė Audrey Azoulay.

Šalies vadovas drauge su UNESCO vadove dalyvaus „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ atidarymo renginyje Nemuno saloje, taip pat aplankys programos ekspozicijas Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje ir Lietuvos banko Kauno skyriaus pgastate. 

Prezidentas dvišalio susitikimo su Audrey Azoulay metu aptars UNESCO daugiašalės organizacijos svarbą, Lietuvos narystės Vykdomojoje taryboje prioritetus, Kauno optimistinės modernizmo architektūros fenomeną ir UNESCO švietimo darbotvarkę.

Į  „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ planavę atvykti Europos Vadovų Tarybos (EVT) pirmininkas Charles‘is Michelis ir Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen savo vizitus turėjo atšaukti dėl COVID-19 situacijos. Jie į renginio dalyvius ir organizatorius kreipsis vaizdo sveikinimu.

Informacija žiniasklaidai

Po apsilankymo Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Prezidentas duos trumpą komentarą žiniasklaidai kultūros tema.

Pranešimą paskelbė: Kristina Belikova, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą