Sportas

Prezidentas Tokijo vicečempionei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei įteikė apdovanojimą už nuopelnus

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitiko su šiuolaikinės penkiakovės atstove, Tokijo olimpinių žaidynių vicečempione Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene. Susitikimo metu šalies vadovas su sportininke kalbėjo apie Lietuvai iškovotą sidabro medalį.

Susitikime, kuriame dalyvavo ir sportininkės šeima, L. Asadauskaitei-Zadneprovskienei buvo įteiktas apdovanojimas už nuopelnus Lietuvai – Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didysis kryžius. Šis apdovanojimas teikiamas asmenims, kurie pasižymėję uoliu ir sąžiningu darbu valstybės tarnyboje ar visuomeninėje veikloje.

„Visada žiūrėdamas į Jus galvoju, kiek daug žmoguje jėgos, ryžto, ištvermės, kantrybės ir valios. Todėl su džiaugsmu įteikiu šį apdovanojimą, kurio nusipelnėte su kaupu. Šis garbingas apdovanojimas – už ilgamečius Jūsų pasiekimus“, – sveikindamas sakė Prezidentas.

Šalies vadovas per pokalbį su sportininke ir jos vyru bei treneriu Andrejumi Zadneprovskiu domėjosi įspūdžiais, aptarė iššūkius, su kuriais buvo susidurta ruošiantis olimpiadai. Prezidentas su L. Asadauskaite-Zadneprovskiene taip pat aptarė reikalingus pokyčius Lietuvos sporto sistemoje ir didesnį jaunimo įsitraukimą, siekiant aukštesnių rezultatų ateityje.

 

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą