Verslas

Prezidentas robotizuotos gamyklos pristatyme: kuriame inovatyvią Lietuvą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį dalyvavo naujos  SBA grupės baldų gamyklos Klaipėdos rajone pristatyme. Modernus gamybos kompleksas kuriamas kaip labiausiai robotizuota ir automatizuota baldų gamykla Lietuvoje.

„Šiandien čia kuriame pažangią, žiniomis ir naujausiomis technologijomis grįstą ekonomiką. Tikiu, kad proveržis inovacijų srityje, neatsiejamas nuo žaliųjų technologijų įsigalėjimo, padės transformuoti Lietuvos ekonomiką, o tai leis pasiūlyti mūsų žmonėms daugiau gerai apmokamų ir aukštos kompetencijos darbo vietų. Čia kuriame inovatyvią ir žalią Lietuvą. Itin svarbu, kad tokios ir panašios erdvės rastųsi ne tik sostinėje, bet ir kituose Lietuvos regionuose“, – pristatymo renginyje sakė Prezidentas.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos sprendimas atverti šiam projektui Žaliąjį koridorių ir suteikti jam stambaus investicinio projekto statusą leis SBA įmonių grupei per pustrečių metų investuoti daugiau nei 90 mln. eurų ir sukurti naujoje gamykloje daugiau nei 150 darbo vietų.

Sveikindamas SBA įmonių grupės vadovus ir visus darbuotojus, šalies vadovas padėkojo ir už bendruomeniškumą, pilietiškumą bei pastangas kurti Lietuvos žmonių gerovę, kurios neapsiriboja vien įprastais kiekvienam verslui sprendimais.

Pranešimą paskelbė: Ridas Jasiulionis, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą