Teisėsauga, kriminalai

Prezidentas profesinės šventės proga pasveikino Lietuvos policiją: valstybė gali į Jus atsiremti

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda šeštadienį pasveikino Lietuvos policiją profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga.

Prezidentas padėkojo policijos pareigūnams už pasiaukojimą ir sąžiningą tarnybą, o jų artimiesiems – už supratingumą ir kantrybę šiuo visai šaliai sunkiu metu.

„Atsidūrę priešakinėse kovos su pandemija linijose, savo pareigą atlikote nepriekaištingai. Profesionalumą, atsidavimą ir ryžtą demonstruojate ir migracijos krizės akivaizdoje. Jūs įrodėte, kad valstybė sunkiu metu gali į Jus atsiremti“, – sakė šalies vadovas.

Anot Prezidento, pareigūnai saugo gyventojų rimtį ir viešąją tvarką, išnaudodami savo geriausias savybes ir negailėdami jėgų.

„Atkaklus visų policijos grandžių darbas lėmė, kad šiandien tai yra viena iš valstybės institucijų, kuriomis labiausiai pasitiki Lietuvos gyventojai“, – sakė valstybės vadovas.

Prezidentas policijos pareigūnams palinkėjo nuolat ieškoti inovatyvių sprendimų, tobulėti ir išsaugoti nepriklausomumą, kad policijos skaidrumas ir sklandus komandinis darbas taptų pavyzdžiu Lietuvos žmonėms.

Pranešimą paskelbė: Ridas Jasiulionis, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą