Politika ir teisė

Prezidentas priėmė Armėnijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda priėmė Armėnijos ambasadoriaus Armeno Martirosyano skiriamuosius raštus.

Susitikimo metu Prezidentas ir naujasis Armėnijos ambasadorius aptarė dvišalius Lietuvos ir Armėnijos santykius ir jų vystymo perspektyvas, taip pat sekmadienį įvykusius parlamento rinkimus. Šalies vadovas išreiškė viltį, kad rinkimai padės išspręsti krizę šalies viduje ir tęsti demokratinių reformų darbotvarkės įgyvendinimą.

Prezidentas patvirtino, kad Lietuva siekia toliau gilinti dvišalius santykius su Armėnija ir yra pasirengusi dalytis patirtimi teisės viršenybės, demokratinių reformų ir ekonomikos srityse Armėnijai siekiant suartėjimo su Europos Sąjunga.

Pasak šalies vadovo, gilesnis Armėnijos ir ES bendradarbiavimas padėtų šaliai įtvirtinti demokratinius pokyčius ir skatintų pažangą įgyvendinant reformas. „ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimas yra tvirtas pagrindas tolimesniam reformų įgyvendinimui“, – susitikime sakė Prezidentas.

A. Martirosyanas diplomatinę karjerą pradėjo 1999 m. Armėnijos užsienio reikalų ministerijoje, prieš atvykdamas į Lietuvą buvo ambasadoriumi Indijoje.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Lukošienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą