Politika ir teisė

Prezidentas pasveikino Liuksemburgą nacionalinės šventės proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį nacionalinės Liuksemburgo šventės – Didžiojo Hercogo oficialaus gimtadienio – proga ir Karališkajai Šeimai ir visiems Liuksemburgo žmonėms palinkėjo sveikatos, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

„Vertiname Liuksemburgo solidarumą ir bendradarbiavimą stiprinant Baltijos šalių saugumą, dalyvavimą NATO pajėgose Lietuvoje. Lietuva yra pasirengusi toliau vystyti bendradarbiavimą atsinaujinančios energetikos, saugumo ir gynybos, skaitmeninės ekonomikos, naujųjų technologijų, kultūros srityse. Lietuva buvo, yra ir bus Liuksemburgo partnerė šiame kelyje“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Pasak Prezidento, pandemijos krizė parodė mūsų visuomenių sąmoningumą, jaunimo atsakingumą, švietimo, kultūros ir komunikacijos svarbų vaidmenį mūsų valstybių gyvenime. Šalies vadovas palinkėjo greičiau grįžti prie kasdienių darbų, sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų, būti dar vieningesniems, kurti solidarią, išdidžią ir stiprią ateities Europą. 

Pranešimą paskelbė: Paulius Kalmantas, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą