Įvairenybės

Prezidentas ir pirmoji ponia susitiks su Kauno „Arkos“ bendruomene

Rytoj, gruodžio 3 d., Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė nuotoliniu būdu susitiks su Kauno „Arkos“ bendruomenės vadovais ir nariais.

Ši bendruomenė taiko unikalų paslaugų intelekto negalią turintiems asmenims modelį, paremtą ne institucinėmis, o individualizuotomis, gyvomis ir į bendruomenę įtraukiančiomis paslaugomis.

Valstybės vadovas domėsis bendruomenės gyvenimu, jos bičiulių istorijomis, taip pat – suaugusių žmonių su intelekto ir (ar) psichosocialine negalia įgalinimu, jiems ir jų šeimos nariams skirtų kokybiškų socialinių paslaugų plėtros ir prieinamumo didinimo būtinybe.

Prezidentas inicijuoja Lietuvos Respublikos nedarbo socialinio draudimo įstatymo bei Lietuvos Respublikos sveikatos draudimo įstatymo pataisas, kurios didžiausią poveikį turės asmenims su negalia. Rytoj Lietuvos Respublikos sveikatos draudimo įstatymo projektas bus registruojamas Seime.

Po susitikimo, 12 val., rengiama nuotolinė spaudos konferencija, kurioje dalyvaus Prezidento Ekonominės ir socialinės politikos grupės vyriausiasis patarėjas Simonas Krėpšta ir Kauno „Arkos“ bendruomenės vadovas Gedas Malinauskas.

Pranešimą paskelbė: Ieva Elenbergienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą