Verslas

Prezidentas apie LOGIN konferenciją – čia susitinka Lietuvos ir pasaulio ateitį kuriantys žmonės

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sveikina šiandien prasidedančią inovacijų ir technologijų konferenciją LOGIN.

„Būtent čia susitinka Lietuvos ir pasaulio ateitį kuriantys žmonės – mūsų pažangos vedliai, novatoriškai, plačiai ir keliais žingsniais į priekį mąstantys lyderiai, geriausi savo sričių žinovai. Žvelgdamas į Jus, visai nesistebiu, kad skaitmeninė ekonomika per pastaruosius ketverius metus augo triskart greičiau nei visa Lietuvos ekonomika“, – teigiama šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas pabrėžė, kad technologijos turi tapti įrankiu, mažinančiu socialinę nelygybę ir įgalinančiu mokytis visą gyvenimą, o ekonominė transformacija vykti kartu su socialine. Anot valstybės vadovo, COVID-19 krizę galime išnaudoti, kad pasiektume dar didesnį proveržį šiuolaikinių technologijų srityje. Šio proveržio itin reikia viešajam sektoriui, kuris turi persiorientuoti ir atsiverti inovacijoms. Tada paslaugos bus teikiamos greitai – efektyviai, skaidriai ir, kur įmanoma, realiu lauku, kaip to reikalauja šiuolaikinio žmogaus poreikiai.

„Būtent į žmogų orientuota technologinė raida yra Europos Sąjungos prioritetas, o kartu ir viena iš Bendrijos stiprybių. Džiaugiuosi, kad kitą savaitę Europos Vadovų Tarybai galėsiu nuvežti žinią apie Lietuvą kaip apie inovacijų ir technologijų šalį. Iš tiesų, mes jau sugebėjome pasiekti neįtikėtinų rezultatų – Vilnius tapo daugiausia technologijų startuolių pritraukusiu miestu pasaulyje. Turime pirmąjį vienaragį. Esame pripažinti finansinių technologijų lyderiai. Ir tai tėra kelio pradžia“, – teigiama Prezidento sveikinime.

Visiems LOGIN dalyviams ir organizatoriams Prezidentas linki idėjų, kurios leistų įgyvendinti net pačią ambicingiausią svajonę, įdomios bei vertingos konferencijos.

Prezidentas Gitanas Nausėda naujame politiniame cikle telkia visuomenę ir politikus įgyvendinti Gerovės valstybės viziją, kurios sudėtinė dalis – inovatyvi, skaitmeninė, aukštos pridėtinės vertės Lietuvos ekonomika.

Pranešimą paskelbė: Paulius Kalmantas, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą