Politika ir teisė

Premjerė vyksta su oficialiu vizitu į Italijos Respubliką, Vatikaną ir Maltos ordiną

Rugsėjo 1–3 d. Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė vyksta su oficialiu vizitu į Romą.

Ketvirtadienį, rugsėjo 2 d., numatytas Lietuvos premjerės susitikimas su Italijos premjeru Mario Draghi. Susitikime planuojama aptarti dvišalius santykius ir ekonominį šalių bendradarbiavimą, saugumo klausimus, situaciją Afganistane, Rusijoje ir Baltarusijoje (taip pat ir situaciją Lietuvos bei Baltarusijos pasienyje). Premjerė susitiks su Italijos gyvybės mokslų įmonių vadovais, Italijos lietuvių bendruomene. Lietuvos Vyriausybės vadovė Nacionalinėje modernaus ir šiuolaikinio meno galerijoje apžiūrės Italijoje žinomos litvakų kilmės menininkės Antoniettos Raphaël Mafai kūrinius, kurių parodą Romoje planuojama atidaryti vėliau šių metų rudenį.

Penktadienį, rugsėjo 3 d., numatytas Lietuvos Ministrės Pirmininkės susitikimas su popiežiumi Pranciškumi. Vizito Vatikane metu I. Šimonytė taip pat susitiks su Vatikano valstybės sekretoriumi kardinolu Pietro Paroliniu, Vatikano sekretoriumi ryšiams su valstybėmis arkivyskupu Paulu Richardu Gallagheriu.

Rugsėjo 3 d. Vyriausybės vadovė lankysis Romoje įsikūrusiame Maltos ordine ir susitiks su ordino didžiuoju kancleriu Albrechtu Freiherriu von Boeselageriu.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą