Įvairenybės

Premjerė: šaulių pagalbos pervertinti neįmanoma

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Lietuvos šaulių sąjungos nariais ir pasveikino juos su organizacijos 102-osiomis įkūrimo metinėmis. Premjerė padėkojo šauliams už nuolatinę pagalbą pandemijos metu ir dabar, talkinant pasienyje su Baltarusija.

„Visada būsiu Jums dėkinga, šaulių pagalbos pandemijos metu pervertinti niekaip neįmanoma, nes visur, kur reikėjo veikti čia ir dabar, pirmiausia atsirasdavo šauliai“, – sakė I. Šimonytė.

Per COVID-19 pandemiją šauliai budėjo ligoninėse, mobiliuosiuose koronaviruso patikros punktuose, oro uostuose, vakcinavimo centruose, keliuose, telkė pagalbą pažeidžiamoms visuomenės grupėms, padėjo teikiant komunikaciją dėl COVID-19.

„Šauliai žavi tuo, kad jiems priklauso daugybė įvairių skirtingo amžiaus, tautybių, lyčių, gebėjimų ir patirčių žmonių. Iš pastaruoju metu vykstančių diskusijų kartais atrodo, kad geriau, jei visi būtų vienodi. Mano supratimu, tai klaidingas mąstymas, ir šauliai, kaip organizacija, tai ryškiai paneigia. Linkiu išlikti tokiais, kokie esate, – vieningais įvairovėje, nes tai yra jūsų organizacijos stiprybė“, – sakė premjerė.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą