Studijos

Premjerė apžiūrėjo būsimą iš Lietuvos kilusios litvakų menininkės parodą Romoje

Rugsėjo 2 d. premjerė Ingrida Šimonytė lankėsi Romos Nacionalinėje modernaus ir šiuolaikinio meno galerijoje (it. Galleria Nazionale d‘Arte Moderna e Contemporanea). Susitikime su galerijos vadove Cristiana Collu premjerė aptarė šalių kultūrinį bendradarbiavimą.

Pagrindinė pokalbio tema – šių metų rudenį Nacionalinėje modernaus ir šiuolaikinio meno galerijoje Romoje įvyksianti personalinė litvakų kilmės menininkės Antoniettos Raphaël Mafai paroda. Lietuva yra šios parodos partnerė. I. Šimonytė padėkojo galerijos vadovei ir kuratorėms už ypatingą dėmesį šiai litvakų kilmės kūrėjai.  

„Litvakų palikimas yra svarbi bei neatsiejama Lietuvos kultūros ir istorijos paveldo dalis. Tikiuosi, kad šios menininkės paroda bus gausiai lankoma ir praturtins meno mylėtojus“, – sakė premjerė.

Žinomos Italijos skulptorės ir tapytojos Antoniettos Raphaël Mafai darbai eksponuojami ir archyvuojami minėtoje galerijoje, kituose Italijos muziejuose ir privačiose kolekcijose. Parodoje bus nagrinėjama ne tik litvakiška menininkės kilmė, bet ir moterų autorių vaidmuo mene.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą