Verslas

Prekybos centre „Panorama“ galimybių paso nebereikės nuo šeštadienio

Trečiadienį Vyriausybei priėmus sprendimą stabdyti galimybių paso taikymą, sostinės prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ jo nebebus reikalaujama nuo vasario 5 dienos, šeštadienio. Prekybos centre išliks kitos saugumo priemonės – ribojamas plotas vienam pirkėjui, bus toliau dezinfekuojami visi paviršiai, išliks rekomendacijos laikytis atstumo ir kitos priemonės.

„Į visus ankstesnius Vyriausybės sprendimus ir rekomendacijas reaguodavome greitai ir efektyviai, tad ir šįkart imamės visų priemonių sklandžiam perėjimui prie naujų pokyčių užtikrinti. Nuo šeštadienio „Panorama“ lankytojams nebereikės pateikti galiojančio galimybių paso. Taip pat bus laikomasi ir operacijų vadovo nurodymo parduotuvėse ir kitose prekybos vietose užtikrinti 15 m2 bendrą plotą vienam lankytojui arba vienu metu aptarnauti ne daugiau kaip vieną asmenį. Lankytojų ir darbuotojų saugumas mums išlieka svarbiausiu prioritetu“, – sako prekybos centro vadovė Birutė Kalanovaitė.

Anot prekybos centro vadovės, taip pat bus laikomasi ir kitų saugumo priemonių. „Prekybos centre ir toliau dažnai dezinfekuojami paviršiai, veikia pažangūs oro filtrai, tualetuose bei darbuotojų patalpose įrengtos specialios aplinką dezinfekuojančios lempos, patalpose yra specialios žymos lankytojų srautams reguliuoti, dezinfekcijos stotelės – vadovaujamės visais rekomenduojamais nurodymais pandeminės situacijos suvaldymui. Neturintiems medicininių veido kaukių, šios prie įėjimų dalijamos nemokamai“, – sako B. Kalanovaitė.

Prekybos centro lankytojams rekomenduojama ir patiems rūpintis savo saugumu: laikytis saugaus 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių apsiperkant ir eilėse prie pirkimo kasų, taisyklingai – dengiant nosį ir burną – dėvėti veido kaukes, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, profilaktiškai dezinfekuoti ir plauti rankas.

Pranešimą paskelbė: Gertrūda Stripeikytė, Integrity PR

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą