Įvairenybės

Pratęsiamas viešosios konsultacijos terminas dėl įmokos už prekybos naftos produktais priežiūrą ir licencijavimą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) pratęsia viešosios konsultacijos terminą dėl Įmokos už Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos teikiamas paslaugas ir atliekamus darbus,  susijusius su energetikos įmonių, turinčių leidimą prekiauti naftos produktais ir (ar) leidimą prekiauti suskystintomis naftos dujomis, reguliuojamosios veiklos priežiūra, apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos projekto – pastabas ir pasiūlymus teikite iki 2019 m. rugsėjo 3 d.

Esminės nuostatos:

• ši tvarka bus taikoma energetikos įmonėms, turinčioms leidimus prekiauti naftos produktais ir (ar) leidimą prekiauti suskystintomis naftos dujomis;

• reglamentuota tvarka, kaip rinkos dalyviams apskaičiuojama įmoka už teikiamas paslaugas ir jų mokėjimas;

• įmokos už VERT atliekamus darbus ir teikiamas paslaugas, susijusias su leidimais prekiauti naftos produktais ir (ar) leidimais prekiauti suskystintomis naftos dujomis, reguliuojamosios veiklos priežiūrą, dydis grindžiamas VERT sąnaudomis.

PROJEKTAS paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų projektų informacinėje sistemoje ir VERT interneto svetainėje www.vert.lt. Prašome pastabas ir pasiūlymus teikti paštu Verkių g. 25C-1, Vilnius, LT-08223, faksu (8 5) 213 5270, elektroniniu paštu info@vert.lt.

Pranešimą paskelbė: Aistė Griškonytė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Parašykite komentarą