Verslas

PRASIDĖJO TECHNOLOGIJŲ ĮMONIŲ REGISTRACIJA Į 2021 M. “DELOITTE TECHNOLOGY FAST 50“ VIDURIO EUROPOS REITINGĄ

Tarptautinė audito ir verslo konsultacijų įmonė „Deloitte“ skelbia kasmetinio „Technology Fast 50 Central Europe“ konkurso pradžią. Jau dvidešimt antrą kartą „Deloitte“ prestižinį konkursą, skirtą sparčiausiai augančioms technologijų įmonėms Vidurio Europos regione. Konkursas atveria galimybes tiek rinkoje įsitvirtinusioms, tiek jaunoms sparčiai augančioms technologijų bendrovėms pademonstruoti savo lyderiaujančią poziciją technologijų sektoriuje.  

Vilnius, Lietuva – 2021 m. birželis

Lietuvos ir Vidurio Europos regiono technologijų įmonės kviečiamos teikti paraiškas ir išbandyti savo galimybes patekti į sparčiausiai augančių 2021 m. Vidurio Europos regiono technologijų įmonių TOP 50-uką. Šį konkursą Deloitte rengia jau 22 metus ir kviečia dalyvauti technologijų sekotriaus įmones vykdančias veiklą Vidurio Europos regiono valstybėse:  Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Albanijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Kosove, Makedonijoje, Moldavijoje, Juodkalnijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje.

„Po šių metų, pilnų neužtikrintumo, norėčiau pasidžiaugti tuo, kad mūsų vietiniai verslai sėkmingai lyderiauja ir diegia inovacijas. Mes, ir vėl, džiaugiamės galėdami pagerbti įmones, kurios demonstravo lyderystę, pardavimo gebėjimus, verslumo dvasią ir nuolatinį sėkmės siekį. Vidurio Europos „Deloitte Technology Fast 50“ reitinge esančios įmonės mums visiems suteikia unikalią galimybę pažvelgti į augančią mūsų regiono technologijų pramonės įvairovę. – teigia „Deloitte verslo konsultacijos” partneris, projekto „Technology Fast 50“ lyderis Lietuvoje Linas Galvelė

Apie reitingą

„Technology Fast 50 Central Europe” reitinguojamos 50 sparčiausiai augančios regiono technologijų įmonės, viešo ar privataus sektoriaus, pagal jų pajamų augimą per ketverių metų laikotarpį. „Fast 50“ taip pat apima visus su technologijomis susijusius sektorius – ryšius, aplinkosaugos technologijas, „fintech“, techninę įrangą, sveikatos priežiūros ir gyvybės mokslus, žiniasklaidą ir pramogas, programinę įrangą. Sudarant šių metų. reitingą, bus analizuojamos 2017-2020 m. laikotarpio pajamos.

„Technology Fast 50 Central Europe“ konkurse įmonės reitinguojamos dviejuose kategorijose:

 1. „Fast 50“ – Vidurio Europa

Įmonės norinčios dalyvauti ir konkuruoti pagrindinėje Vidurio Europos „Fast 50” kategorijoje būtinai turi atitikti šiuos kriterijus:

 • metinės pajamos 2017-ais, 2018-ais ir 2019-ais metais turi sudaryti ne mažiau nei 50 000 Eur, o 2020-ais metais – ne mažiau nei 100 000 Eur;
 • įmonės motininės kompanijos būstinė turi būti Vidurio Europos šalyje (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Albanijoje, Bulgarijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Kroatijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Kosove, Makedonijoje, Moldavijoje, Juodkalnijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Slovakijoje ar Slovėnijoje);
 • įmonė turi plėtoti ar gaminti patentuotas technologijas, arba nemažą kapitalo dalį skirti moksliniams tyrimams ir plėtrai (MTEP);
 • Įmonės kontrolinis akcijų paketas neturi priklausyti stambioms strateginėms korporacijoms.

  2. Kompanijos, kurias reikia stebėti – Vidurio Europa

Šioje kategorijoje  „Deloitte” reitinguoja įmones, turinčias didelį potencialą, tačiau šiek tiek per jaunas, kad atitiktų reikalavimus taikomus pagrindinei kategorijai. Ši kategorija turi dvi subkategorijas:

 • „Investicijų žvaigždės“ (angl. „Investment Stars“) – reitinguojamos 10 kompanijų pritraukusių daugiausiai investicijų nuo 2018 m. sausio 1 d. iki 2021 m. gegužės 31.
 • Augimo žvaigždės“ (angl. „Growth Stars“) – reitinguojamos 10 kompanijų. Pretenduojančių technologijų įmonių veikla turi siekti mažiausiai 3 metus, o jų pajamos 2018 m. viršyti 10 000 eurų per metus, o 2020 metais – 30 000 eurų. Kiti kriterijai sutampa su pagrindinės „Fast 50“ kategorijos kriterijais.

Reitingas turi ir vieną specialiąją kategoriją:

 1. „Poveikio žvaigždės“ (angl. „Impact Stars“) –Vidurio Europa

Šiais, kaip ir praeitais metais, „Poveikio žvaigždės“ yra įtrauktos į programą. Tie, kuriuos domina dalyvavimas šioje kategorijoje, turėtų užpildyti papildomą klausimyną. Tai yra speciali kategorija skirta įvertinti įmonėms, kurios sėkmingai suderina puikius produktus / paslaugas ir teigiamai įtakoja bent vieną iš šių sričių: visuomenę, verslą, novatoriškumą, aplinką ar įvairovę.

Norintys pretenduoti į šią kategoriją, turi sukurti produktą ir (arba) paslaugą, kurie daro įtaką šiose srityse

 • verslui, aplinkai ir visuomenei;
 • darbuotojų ir (arba) vadovų įvairovei;
 • unikalaus turto ir (arba) paslaugų kūrimui.

Informacija apie paraiškos teikimą

Paraišką ir kriterijus galime rasti regioniniame tinklalapyje: www.deloitte.com/cefast50

 

Regsitracija vyksta iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. Rezultatai bus skelbiami 2021 m. lapkričio 17 d.

Praeitų metų laimėtojus galima rasti www.deloitte.com/cefast50 

Deloitte yra vadinamos „Deloitte Touche Tohmatsu Limited“ (DTTL) bendrovės ir grupei priklausančios bendrovės narės (kartu – „Deloitte organization“). Kiekviena DTTL (dar vadinama „Deloitte Global“) narė ir grupei priklausančios bendrovės narės yra atskiri ir nepriklausomi juridiniai asmenys, kurie negali nustatyti tarpusavio įsipareigojimų trečiųjų šalių atžvilgiu. DTTL ir kiekviena grupei priklausanti bendrovė narė yra atsakingos tik už savo, o ne viena kitos veiksmus ar neveikimą. DTTL pati savaime paslaugų klientams neteikia. Daugiau informacijos galite rasti adresu www.deloitte.com/about.

„Deloitte“ yra pasaulyje pirmaujanti audito, verslo bei finansų konsultacijų, rizikos valdymo, mokesčių ir susijusių paslaugų teikėja. Tarptautinis „Deloitte“ bendrovių ir grupei priklausančių bendrovių narių tinklas teikia paslaugas keturioms iš penkių „Fortune Global 500®“ bendrovių daugiau nei 150 šalių ir teritorijų (kartu – „Deloitte organization“) visame pasaulyje. Sužinokite, kaip „Deloitte“ tinklas, kurį sudaro apie 312 000 profesionalų, kuria įtaką darančius pokyčius „Deloitte“ svetainėje www.deloitte.com.

© 2021 Deloitte Lietuva

Pranešimą paskelbė: Jurgita Verikaite, Deloitte Lietuva, UAB

Parašykite komentarą